Łukasz Szewczyk18.02.2016 (12:11)5 komentarzy

Motowizja HD dołączy do UPC Polska. Przez dwa miesiące w "oknie otwartym"

Od 1 marca 2016 roku kanał motoryzacyjny Motowizja HD dołączy do oferty telewizji cyfrowej UPC Polska - informuje nadawca. Do końca kwietnia 2016 roku kanał będzie dostępny dla większości abonentów w ramach tzw. "okna otwartego".
Motowizja
Od startu w styczniu 2014 roku Motowizja rozwija się bardzo dynamicznie. Od początku jesteśmy dostępni na platformie nc+ oraz w ramach oferty Orange TV i w sieci Toya. W styczniu 2015 kanał dołączył do podstawowego pakietu w Multimediach. W ciągu ostatnich 12 miesięcy stacja znalazła się w ofercie również kilku innych sieci kablowych. Rośnie też oglądalność kanału, szczególnie w grupie mężczyzn 30+ z dużych miast, z wysokimi dochodami, bardzo ciekawej grupie dla reklamodawców. W tematyce motoryzacyjnej odkryliśmy na polskim rynku TV ogromną niszę i wypełnialiśmy ją konsekwentnie szeroką paletą tematów. Motowizja nadaje programy zagraniczne, i produkcje własne. Mamy dzisiaj mieszankę złożoną z trzech części: relacji ze światowych zawodów w sportach motorowych najwyższej rangi, najnowsze międzynarodowe produkcje na temat samochodów oraz lokalne produkcje z polskimi bohaterami. To połączenie podoba się nie tylko zwariowanym fanom motoryzacji, ale również szerokiej publiczności - podkreśla Krzysztof Mikulski, twórca i dyrektor kanału Motowizja
Kanał Motowizja HD w sieci UPC Polska będzie dostępny w pakiecie Max oraz w pakiecie dodatkowym eXtra, a do 30 kwietnia 2016 r. w ramach otwartego okna także w pakiecie Select. Program będzie można oglądać na pozycji 514 na dekoderach Horizon i Kaon oraz na pozycji 572 na dekoderze Mediabox.
Cieszę się, że Motowizja tak szybko powiększa swój zasięg. Od marca będziemy docierać do ponad 9 milionów Polek i Polaków. W przeciągu najbliższych dwóch lat chcemy tę liczbę co najmniej podwoić. Bardzo istotne jest jednak, żeby ulokować naszą markę w obszarze on-line. W kolejnych latach będziemy konsekwentnie rozbudowywać i wzmacniać markę kanału i stworzymy z niej jeden z najważniejszych portali motoryzacyjnych w kraju. Ponadto, są już konkretne plany ulokowania Motowizji za granicą. Obserwujemy przede wszystkim telewizyjne rynki wschodnioeuropejskie. Prawie w żadnym z tych krajów nie znajdziemy stacji o profilu Motowizji: interesującej mieszanki złożonej z aktualnych i lokalnych magazynów motoryzacyjnych, relacji z najwyższych rangą światowych zawodów w sportach motorowych oraz bardzo wartościowych, światowych treści dotyczących samochodów - mówi Krzysztof Mikulski
Motowizja to kanał dla pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów oraz 10 produkcji polskich. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące programy zarówno dla wielbicieli dwóch kółek (Motocyklowa Polska i Motovblog - prowadzone przez Wiktora W. Kammera czy Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander 'Ostry' Ostrowski), jak i czterech (Motojazda - Garaż Motowizji prowadzony przez Marka Wieruszewskiego, Motowizja Sport News - przygotowywany przez Łukasza Siudaka). Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM, ADAC GT Masters, Audi TT Cup - komentowane wspólnie przez Łukasza Siudaka i Natalię Kowalską, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, GT4, Volkswagen Golf Cup oraz BMW is CUP.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Bardzo dobrze ! Tak trzymać !
 1  
A kiedy Motowizja HD w sieci East West ??
 5  
Właśnie kiedy Motowizja HD będzie dostępna rowniez w EAST&WEST?
 5  
Brakuje w EAST&WEST takich kanałów jak: TV 4 HD, Tele 5 HD, Polsat 2 HD, Puls 2 HD, TVS HD, Novela tv HD, Water Planet HD, Stopklatka HD, Fightbox HD, Fightklub HD, Active Family HD, Trace Sports HD, Nautical Channel HD, TVR HD,Cartoon Network HD, Disney Channel HD,Stars tv HD, Vox TV,Power tv HD, Eska tv HD, Power tv HD, My Zen TV HD.
 5  
a czy jest szansa na Discovery Science HD w upc ?
 4