Łukasz Szewczyk18.02.2016 (17:19)28 komentarzy

Eleven i Eleven Sports w sieci Vectra

Vectra jest kolejnym, po UPC Polska i Multimedia Polska, dużym operatorem kablowym w Polsce, który jeszcze w lutym wprowadzi do swojej oferty kanały Eleven i Eleven Sports. W ramach promocji, do końca marca 2016 roku nowe kanały sportowe będą mogli oglądać wszyscy abonenci telewizji cyfrowej.
Kanały Eleven (pozycja w EPG - 230) i Eleven Sports (pozycja w EPG - 231) w sieci Vectra dostępne będą od 25 lutego 2016 roku. Dzięki temu abonenci operatora będą mogli oglądać transmisje na żywo z emocjonujących i popularnych wydarzeń sportowych.
W ramach promocji oba kanały do końca marca 2016 roku będą dostępne w ramach tzw. "otwartego okna" dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej operatora. Szczegóły oferty po okresie promocyjnym zostaną podane w późniejszym terminie.
Porozumienie z Vectrą jest ważnym punktem na drodze naszego rozwoju. Kanały Eleven i Eleven Sports są już dostępne dla abonentów czterech największych sieci kablowych w Polsce, co jest wielkim sukcesem dla tak młodej sieci telewizyjnej - mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający Grupy Eleven Sports Network
Kanał Eleven jest poświęcony rozgrywkom piłkarskim takim, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, angielskie Emirates FA Cup, Capital One Cup i Football League, francuskie Ligue 1 i Coupe de la Ligue., belgijska Jupiler PRO League, czy szkocka Scottish Professional Football League. W Eleven Sports, kanale pokazującym różne sporty, można oglądać na żywo rozgrywki Velux EHF Champions League, NFL, tenisowe turnieje ATP 250 oraz rozgrywki koszykarskiej Lega Basket A. Od marca Eleven Sports Network będzie pokazywać wyścigi Formula 1, spotkania eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL oraz mecze żużlowej British Speedway Elite League.

Komentarze (1 - 10 z 28)

Nareszcie :)
 15  
Potem Wam dowalą takie ceny za oglądanie, ze sobie daie spokój z oglądaniem.
 12  
Do konca marca a el classico 3 kwietnia :D
 17  
Dla mnie gites, ważne jest, że będę mógł oglądać F1 :-)
 5  
NOOOO! Hura! Jedyne co mnie martwi, że pewnie zamiast dorzucić do pakietu Sport na Ostro to dowalą osobny pakiet Eleven za 15 zł :/ No, ale jak ktos chce to chociaz MOŻE go kupić wkońcu!
 7  
ide do wrozki z nadzieja ze powie mi kiedy beda w CP...
 12  
Kanały będą dostępne w pakiecie Sport Na Ostro :)
 8  
ide do wrozki z nadzieja ze powie mi kiedy beda w CP...
Piotrku z kart wychodzi mi, że nigdy.
Prędzej facet urodzi niż ESN zawita w CP.
W kartach widzę dalsze pogorszenie oferty sportowej CP.
 2  
Macie o co prosiliście. Może teraz będzie mniej nic nie wnoszących komentarzy pod artykułami o 11…
 0  
A jak tam CP ?:D hehe
 7