Łukasz Szewczyk22.02.2016 (21:38)29

Plany nc+: Uwolnienie nc+ GO od pakietów TV. W planach nowy kanał Canal+

Satelitarna platforma nc+ stawia na internet. Operator zapowiada, że w przyszłości dostęp do aplikacji nc+ GO będzie możliwy bez konieczności wcześniejszego zakupu pakietów telewizyjnych. Planowany jest także nowy kanał z rodziny Canal+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 29)

Gdy byłem abo nc+ to ta usługa od początku nie działała lub w najlepszym przypadku działała jak chciała - okazjonalnie / chwilowo! Gdy człowiek zgłaszał prośby o przywrócenie działania czy naprawy aplikacji/usługi to dowiadywał się, że to usługa "testowa" - oczywiście w reklamach pełna gęba frazesów jaka ta usługa nc+GO jest wspaniała, a w rzeczywistości to marketingowa ściema była! Nieprzyjemnie zrobiło gdy zaczęli ściągać kasę za coś co nie działało i każdą reklamacje odrzucali! Ąż odechciało mi się nc+!
 5  
Dokładnie te całe Nc+ Go to porażka !!! A najbardziej śmieszne jest to że posiadacze pakietów tv mają dostęp do tej usługi z ograniczeniami czasowymi to kpina taki dostęp powinien być bez żadnych ograniczeń gdy się posiada pakiet tv !!! Bo sama usługa i tak nie działa płynnie !!! A najbardziej irytuje mnie to że kiedy jestem posiadaczem samego pakietu CONFORT nie mogę wykupić samych kanałów eleven tylko muszę posiadać też paczkę canal+ aby włączyć eleveny to dopiero nazywa się naciąganie na Kasę Żabojady życzę wam abyście padli na pysk jak najszybciej !!! Jeszcze tylko rok i Odchodzę z tego bagna a Dekoder wifibox to dno całkowite !!! Wiesza się 2 razy w tygodniu i nagrywa co chce !!!
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 lutego 2016 o 8:52:47 przez poltek).
 5  
Dziwne bo u mnie nc + go działa bez zarzutu jest to super sprawa
 0  
I znów APS-y Polsatu leją żółć i udają zawiedzionych klientów NC+. Platformę można za wiele ganić, ale akurat nc+go jest zrobione bardzo dobrze. Śmiga jak trzeba. A to, że dostęp godzinowy jest zróżnicowany od pakietu to normalna sprawa. Polsat daje tylko rabaty na Iple dla abonentów i jakoś nikt nie płacze z tego powodu
 3  
Niech w końcu wywalą sport z głównego Canal+ a premiery filmowe zrobią o stałej porze. W obecnym kształcie ciężko strafić na cokolwiek ciekaweogo na C+.
Dają 6 kanałów Canal+ a jak człowiek wieczorem ma czas by coś obejrzeć to kończy na Polsat Film bądź innym. Słabe to premium.
 6  
Kanał Canal+ 1, to żaden kanał, tylko ściema, czyli kanałów jest odpowiednio: 5 i 7. Dlatego zrezygnowałem - pakiety bardzo zdrożały, a ściemniono ich ilość tym "+1" i dwoma dodatkowymi, umówmy się, powielającymi w kółko to, co już wcześniej widzieliśmy.
 2  
Zawsze jak na głównym C+ jest sport jak np dzisiaj LM to na premierę masz C+ Film. Piszesz tak by pisać, bo chyba nie znasz wogóle tego pakietu.
 2  
Jaka jest cena tego ncplusgo? W Regulaminie piszą że 3 godz/miesiąc jest bezpłatne a potem? Chyba że tyle tylko można oglądać. Cały film lub mecz miesięcznie plus kilka reklam. Pytanie czy w garaży czy pod łóżkiem.
 3  
Przecież rok temu powstał C+ DISCOVERY (dno totalne z starym kontentem i polskim chłamem od ATM) C+ SERIALE to tylko nazwa (bo więcej czasu antenowego lecą filmy pełnometrażowe) że w ogóle jak to pan Miszczak zapowiadał w 2013 roku w marcu jak to będzie ''och ach i ech'' po połączeniu ''n'' z Cyfrą+ HD i nie będziemy chcieli od telewizora odejść to proszę sobie miedzy 6 a 12 włączyć paczkę kanałów ''premium'' to odechce się oglądania TV

Niech juz sie bardziej nie ośmieszają bo zachciało im się ITI to teraz maja czyli w sumie utrata abonentów i kontent ''made in nic''
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 lutego 2016 o 10:15:02 przez hubertikus).
 1  
Trzeba być bezczelnym,by proponować kolejny kanał na którym puszczą kolejne powtórki - powtórek =] Już teraz rzygam od tego powielania..
 3