Łukasz Szewczyk24.02.2016 (16:00)3 komentarze

Nowy program "Testerzy" w TTV

Telewizja TTV wprowadza na antenę kolejną wiosenną nowość. Rusza emisja programu "Testerzy", w którym Paulina Marciniak i Dominik Strzelec przeprowadzają widzów przez współczesny świat gadżetów i nowinek technologicznych.
"Testerzy" TTV
Nowy program "Testerzy" to ma być przede wszystkim telewizyjnym przewodnikiem, który pomoże wyłuskać przydatne gadżety i nie zrujnować portfela. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie? Testerzy TTV - Paulina Marciniak i Dominik Strzelec, sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się...łatwiejsza w obsłudze.
- Przed programem testowałam i kolekcjonowałam różne możliwości, doświadczenia, kultury i zawody, szukając swojego miejsca w świecie. Nie lubię nudy, cały czas poszukuje. Świat niesie ze sobą tyle możliwości, póki czegoś nie spróbujesz nie wiesz, czy to do Ciebie pasuje, czy też nie. Teraz skupiam się na testowaniu gadżetów, ale również na testowaniu siebie po raz pierwszy w roli prowadzącej - mówi o swoim nowym wyzwaniu Paulina Marciniak, debiutująca w roli w prowadzącej program "Testerzy".

- W programie jesteśmy w duecie i często też będziemy wspólnie testować gadżety i nowinki technologiczne. Nie zabraknie również testów solo. Nie wiem jak Paulina, ale ja wolę się bawić męskimi zabawkami. ,,Bawił się '' mówię celowo bo taki też, ma być program. Połączenie testów z zabawą przez duże "Z". Nie jesteśmy jednomyślni w swoich decyzjach, ale program na tym zyskuje. Lubimy się ze sobą droczyć - komentuje swój udział w programie Dominik Strzelec.

Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać.

W pierwszym odcinku dowiemy się co łączy tytanowy nóż termiczny i wypiekacz do chleba. Sprawdzimy jak funkcjonuje robot do prasowania ubrań i czy lodówka może pomóc w nauce japońskiego. W kolejnych odcinkach przekonamy się jak wypadnie rywalizacja pomiędzy wyciskarką a sokowirówką. Sprawdzimy jak się spisze podnóżek energetyzujący stopy oraz grzejące rękawiczki na USB. Dowiemy się czy skutecznie chłodzi lodówka USB i do czego służy...batman.

Program "Testerzy" na antenie TTV emitowany będzie w środy, czwartki i piątki o godz. 20.25 (od 24 lutego 2016 roku)

Komentarze (1 - 3 z 3)

jaki jest sens robić 2 podobne programy w siostrzanych stacjach? Nowy Gadżet mogliby z opóźnieniem pokazywać a za pieniądze z tego programu zrobić coś nowego?
 4  
Piątek to 26 lutego ;)
 2  
Program beznadziejny totalna porażka szybko zejdzie z anteny ps.prowadzący powinni udać się na lekcje do P.Gadżet pozdrawiam P.Anię.
 0