Łukasz Szewczyk24.02.2016 (17:11)13

Orange Sport zmieni się w FOX Sports?

Wiele wskazuje na to, że wkrótce polskich telewidzów czeka kolejne zamieszanie na sportowym rynku telewizyjnym. Kanał Orange Sport może zmienić właściciela, który będzie poważnym graczem w walce o telewizyjne prawa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

coś czuję że niedługo wszystkie sportowe tv będą mieć te same sporty na żywo , skoro każdy coś gada o przejęciu :-D
 8  
Amerykański czy australijski? Fox sports należy co prawda do amerykańskiego koncernu 21st Century Fox ale ten jest przecież częścią australijskiego News Corporation którego właścicielem jest Rupert Murdoch.
 11  
Rozdrobnienie na rynku praw sportowych nie wróży nic dobrego dla abonenta ,bo każdy z nich będzie chciał zarobić za niekompletne prawa.(przykład nc+)
 19  
cztery abonamenty i golf, regaty, szachy co jakiś czas przerywane meczem,
o tej samej porze jak z filmami i reklamami, jak nie ma dobrego kina to na wszystkich kanałach jak hity to na wszystkich
 4  
Lepiej FX dac nie sportowy tylko kanał rozrywkowy dla mezczyzn sport serialei i reality
 2  
Gdyby to był FOX to nareszcie pojawiłaby się szansa aby uświadczyć w polskiej tv rozgrywki najlepszej hokejowej ligi świata NHL. To na początek. W dalszej kolejce jest UFC, boks zawodowy a w przyszłości Formuła 1 i dalsze rozgrywki w tym i piłkarskie.
 11  
Rozdrobnienie na rynku praw sportowych nie wróży nic dobrego dla abonenta ,bo każdy z nich będzie chciał zarobić za niekompletne prawa.(przykład nc+)
masz rację, ale nie każdy to rozumie
 10  
Chyba zrezygnuje z oglądania telewizji. Jak dojdzie jeszcze obowiązkowa ściepa na TVPis ukryta w prądzie (tzw. abonament zostanie a wykryją że nie płacę) to zbankrutuję.
 2  
no fajnie tylko pytanie czy w ogóle jakby to przejęli to kanał byłby po Polsku czy Angielsku bo FOX to Amerykanska marka
i ciekawe czy tylko na jednym kanale by sie skończyło bo przecież jesli sie nie myle Fox ma chyba 5 kanałów sportowych
 6  
Byłby po polsku. Fox Sports już nadaje w paru krajach europejskich i nadaje w rodzimych językach z resztą prawa do transmisji też w każdym kraju są inne. Przypomnę że Fox Sports już debiutowało w Polsce w internecie. Strona istnieje do dziś : foxtv . pl / sports
 6