Łukasz Szewczyk25.02.2016 (17:55)16 komentarzy

Jaok i Migała budzą wiosną w Antyradiu. Nowe głosy i programy

Od poniedziałku (29 lutego 2016 roku) rusza wiosenna ramówka Antyradia. Poranny program poprowadzą Mikołaj "Jaok" Janusz, Michał Migała i Mariusz Smolarek. Do zespołu dołączył Kuba Olszewski. Po 9 latach przerwy wraca audycja "Cube". To nie koniec nowości.
Już od godz. 5.30 słuchaczy Antyradia od poniedziałku do piątku obudzi Kuba Olszewski, który do niedawna był związany z Rock Radiem. Do 7.00 poprowadzi program "Ranny kojot". O 7.00 na antenie pojawi się poranek "Dobry, zły i brzydki" prowadzony przez Mikołaja "Jaok" Janusza, Mariusza Smolarka i Michała Migałę, który przeszedł z radiowej Czwórki, a wcześniej pracował w Rock Radiu. Jak zapowiada nadawca, będzie to radiowe show, obok którego nie da się przejść obojętnie.
O 10.00 w odświeżonej odsłonie powraca "Ostry dyżur" Aleksandra Ostrowskiego. Od 12.30 do 15.00 dobrze znana "U Ciecha" Łukasza Ciechańskiego, czyli piętnowanie absurdów otaczającego nas świata. Motoryzacja widziana oczami Joanny Zientarskiej i Włodzimierza Zientarskiego od 15.00 do 17.00 w "Odjechanych". Kultowa "Kasprologia" Tomasza "Kasprola" Kasprzyka, czyli wszystko, co warto wiedzieć o świecie muzyki rockowej w nowej porze - od 17.00 do 20.00. Rockowa lista przebojów, czyli "Turbo TOP" Przemysława Frankowskiego nadawana będzie między 20.00 a 22.00.

W każdy poniedziałek o 22.00 rozpocznie się nowy dwugodzinny talk-show "Na ostrzu noża", którego gospodarzem będzie Aleksander Ostrowski. We wtorki, środy i czwartki nie zabraknie "Makakartu" i "Makakafonii" Piotra Szarłackiego.


Nowości pojawią się również w weekendy. W soboty po 9 latach przerwy wraca legendarny "Cube" Przemysława "Jah Jah" Frankowskiego, w którym zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie Strażnika Cube ukrytego w labiryncie komnat mrocznego sześcianu (10.00-13.00). Z kolei od 20.00 do 22.00 zagości "Urwany film" - kontrowersyjny program, w którym Łukasz Ciechański będzie rozmawiać z bywalcami rockowych pubów, klubów i ogródków piwnych. W niedziele między 10.00 a 13.00 Kuba Olszewski zaprosi na subiektywny "Ranking kojota", czyli zestawienia tego, co najgorsze, najlepsze, najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej niesamowite... Dwugodzinne spotkanie z "Klasyczną listą przebojów" rozpocznie się o 13.00, a poprowadzi je Marcin Bąkiewicz.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Bardzo fajnie że wraca Smolo.
Nie dobrze ze znika Pobudzenie oraz WPR. Czuję się radiosluchacze nie będą zadowoleni. Opoka i Duno muszą pozostać!
Mam nadzieję że Jaok nie będzie przesadzal że swoimi tekstami.
Zdjąć Zientarskich bo nudni jak flaki z olejem!
 11  
trochę mniej polityki, maleńczuk tylko nocą i było by super,
ale i tak to najlepsza stacja
 3  
I tym sposobem Rock Radio skończy jak Eska Rock o której tylko najstarsi słuchacze jeszcze pamiętaj.
 6  
Migała to konfidencka świnia plujcie mu w mordę przy każdej okazji i nie podawajcie mu ręki...
 5  
Antyradio to jest jakies radio Antysemitow? O co kaman? Ja znam tylko Antipasti.

I nie jestem tego zdania, ze Antiradio jest najlepszym na swiecie, bo WRQX The Rock Station 105,5FM z Meseczjusets jest 100x razy lepsze.
 5  
już raz eksperymentowali z porankiem, nie wytrzymał tygodnia był tak zły podejrzewam że teraz będzie podobne, ludzie po co zmieniać coś co jest dobre, tylko dajcie mniej reklam, a już szczególnie tych co są kierowane chyba do mega seniorów
 3  
Do wiadomości pracowników Antyradia i całego Eurozet, MICHAŁ MIGAŁA to policyjny konfident wszyscy to wiedzą ale ten Pan stara się to za wszelką cenę ukryć np. poprzez znikające natychmiast wpisy na konkurencyjnych portalach poruszające ten temat. Jest informacja którą można zweryfikować i nie są to pomówienia ani szkalowanie "Pana" Migały.
 7  
MICHAŁ MIGAŁA człowiek renesansu zatem i donoszenie na Policję nie jest mu obce.
Gratulacje dla Eurozet, "ludzie" są wartością tej firmy.
 2  
A możecie bardziej wyjaśnić o co chodzi z tym Migałą? internety milczą na ten temat
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Czy psychicznie chory blond jaszczur z warszawskiej Pragi Iwona Kostka który razem z Migałą zrobił z Czwórki stację dla debili czytał już ten czytał już ten artykuł i dzwonił do redakcji żeby kasowali komentarze szkalujące jej przydupasa?
 1