Łukasz Szewczyk01.03.2016 (15:59)4 komentarze

HBO nakręci drugi sezon polskiego serialu "Pakt"

Powstanie drugi sezon serialu HBO Pakt. Wyreżyseruje go Leszek Dawid, twórca Jesteś bogiem oraz Ki. W drugim sezonie Paktu ponownie wystąpi Marcin Dorociński w roli dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego. Zdjęcia wystartują wiosną 2016 roku
Serial "Pakt" w HBO - plakat
Drugi sezon Paktu powstanie na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza - mówi Izabela Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska. Akcja serialu będzie toczyć się nie tylko w Warszawie, ale również na Śląsku.
- W świecie, w którym toczy się akcja drugiego sezonu serialu polityka, media i biznes wzajemnie się przenikają, zacierając granice między prawdą a fałszem - mówi Anna Nagler, producent z ramienia HBO Polska.

Autorami scenariusza są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Może będzie szansa też na Watahę .
 10  
Osobiście o wiele bardziej wolałbym Watahę!
 5  
Wataha była lepsza.Bardziej wciągająca,mógłby być dalszy ciąg tego serialu
 4  
Osobiscie wataha bardziej mi przypadla do gustu bieszczadzki klimat był super i fabula oparta na pracy strazy granicznej
 0