Łukasz Szewczyk01.03.2016 (20:22)4 komentarze

Mariusz Smolarek szefem Antyradia

Mariusz Smolarek, dotychczasowy szef anteny Antyradia, objął stanowiska redaktora naczelnego i dyrektora programowego stacji.
Obecnie będzie w pełni odpowiadać za program Antyradia, raportując bezpośrednio do Jarosława Paszkowskiego, redaktora naczelnego Radia ZET i szefa stacji radiowych Grupy Eurozet. Od 29 lutego jest jednocześnie współprowadzącym nowy program poranny rozgłośni "Dobry, zły i brzydki", który można usłyszeć od poniedziałku do piątku między 7 a 10.
Mariusz Smolarek / Fot. Antyradio
Mariusz Smolarek / Fot. Antyradio
Mariusz Smolarek całe życie zawodowe był związany z radiem. Zaczynał w 1995 roku w Radiu Live w Częstochowie. W kolejnych latach pracował w RMF FM i Radiu Złote Przeboje. W 2005 roku dołączył do katowickiej redakcji Antyradia. Prowadził własne programy "Saysmologia" oraz "Łowcy". W 2008 roku został szefem katowickiego oddziału stacji, a w 2013 roku przeniósł się do Warszawy, obejmując stanowisko szefa anteny Antyradia.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Powodzenia Smolo.Pozdrawia Misiu z Łowców :)
 2  
jak został szefem i współprowadzi tą tandetę oznacza że niema co liczyć że ta szmira wyleci z ramówki, totalne dno podobne do tego co miał wojewódzki i figurski w esce rock, nie umywa się do poprzedniego poranka, myślałem że ludzie wyrośli już z robienia "żartów" przez telefon, widać nie - czas szukać innego poranka
 0  
to i tak najlepsze radio, ale zgadzam się z przedmówcą powinni iść swoją ścieżką
a nie powielać żałosne wzorce
 2  
Antyradio to nadal moj numer 1 i bardzo cieszy mnie poranna zmiana, niemniej wyglupy z "zartami" przez telefon sa mocno irytujace - rozrywka dla polglowkow. Kogos to smieszy?
 0