Łukasz Szewczyk04.03.2016 (19:39)10 komentarzy

Rusza V sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie (wideo)

W piątek (4 marca 2016 roku) na antenie telewizji Polsat startuje emisja piątego sezonu popularnego tanecznego show - "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tym razem dla widzów oprócz nowych gwiazdorskich par na parkiecie, nastąpiły zmiany także wśród prowadzących.
"Taniec z gwiazdami" - wiosna 2016 / Fot. Polsat
"Taniec z gwiazdami" - wiosna 2016 / Fot. Polsat
We wiosennej ramówce Polsatu nie mogło zabraknąć rozrywkowego hitu stacji, czyli kolejnej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".. Przez dwa i pół miesiąca widzowie będą mogli oceniać i doceniać progres jaki wykonają gwiazdy w trudnej sztuce tańca towarzyskiego, podglądać ich codzienność na treningach, czytać o trudnościach, kontuzjach i... zauroczeniach.
Wśród uczestników wiosennej edycji zobaczymy: "aktorkę charakterystyczną" jak mówi o sama sobie - Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej - Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono - Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia - Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17 - letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która "największą gwiazdą czuje się w domu" - Dorotę Chotecką.

Zmagania gwiazd na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oceni jak w poprzednich edycjach czteroosobowe jury. Aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów - Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy - Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski, oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.


Piąta edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat w piątki o godzinie 20.00 (od 4 marca 2016 roku).

Komentarze (1 - 10 z 10)

Taniec z Gwiazdami" róbcie PPV w a nie sport
 1  
Nie mogłam się doczekać. Świetnie, że polsat kontynuuje taniec i chyba gwaiazd, które chcą się nauczyć tańczyć nie brakuje.
 0  
Nareszcie! Jeden z moich ulubionych programów. Bardzo fajna ekipa w tej edycji.
 0  
Kiedyś myślałam, że Taniec z gwiazdami mnie znudzi. Ale co kończy się jedna edycja to po pewnym czasie czekam na następną. Może dla niektórych to w kółko jedno i to samo, ale przecież to inne gwiazdy, inne aranżacje, inni jurorzy. Dzięki Polsatowi, że nie zrezygnował z tego "kultowego" dla mnie programu. Oby tak dalej, trzymać jak najdłużej !!!
 0  
Mam wrażenie, że odkąd Taniec z Gwiazdami jest na Polsacie, grono uczestników jest bardziej zróżnicowane i co za tym idzie ciekawsze. Co zresztą widać po wynikach oglądalności. Mamy już kolejną edycję, ale widzów wciąż sporo.
 0  
Taniec z gwiazdami to już stała pozycja w ramówce polsatu, która przynosi mu spor widownię, a to łakomy kąsek dla reklamodawców, a polsat żyje głównie z reklam.
 1  
Taniec z gwiazdami to mój ulubiony program. Całe szczęście że w ostatnich latach go polsat reaktywował, bo w tvn robiło się to już mało ciekawe. No ale cóż, wiadomo, że jak Polsat zrobi show, to będzie z tego dobra zabawa.
 0  
Polsat dzięki Tańcowi jest liderem piątkowego pasma, tym bardziej, że konkurencja w tym czasie nie ma żadnych tego typu programów. Decyzja o kolejnej emisji to była formalność, bo ten show przynosi polsatowi dużą widownię, a co za tym idzie zyski z reklam.
 0  
Zawsze lubiłam taniec z gwiazdami, dlatego cieszę się, że Polsat wciąż go kontynuuje. Na piękny taniec mogę patrzeć godzinami, a przy tym są ciekawe emocje związane z konkurencją, rywalizacją, jest ciekawa oprawa.
 0  
Bardzo fajna ekipa w tej edycji :) Już mam dwie ulubione pary :D Mam nadzieje, że będą jak najdłużej :) Pozdrawiam!
 0