Łukasz Szewczyk10.03.2016 (12:20)9 komentarzy

Święta Wielkanocne z odkodowanym HBO3

W poniedziałek (21 marca 2016 roku) HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. W związku z tym już w nadchodzące Święta Wielkanocne, od 26 do 28 marca program HBO3 będzie udostępniony widzom bez abonamentu. Co w ramówce?
HBO3
W programie HBO3 znajdą się komediowe filmy i seriale, oraz kultowe produkcje HBO. Program będzie nadawany 24 godziny na dobę. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą HBO3 w ramach odkodowania programu w trakcie Świąt Wielkanocnych przez 3 dni - od 26 do 28 marca.
W HBO3 w sobotę, 26 marca o godz. 12.00 będzie można zobaczyć pierwszy sezon serialu "Figurantka". Przedstawia on historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki oraz układy. Z kolei o 15.55 zostanie wyemitowany w całości miniserial obyczajowy "Olive Kitteridge", który zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy.

Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć pierwszy sezon, kultowego już serialu "Gra o tron". Będzie to doskonała okazja dla widzów, żeby przypomnieć sobie lub też dopiero poznać początek sagi rodów zamieszkujących Siedem Królestw Westeros, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron - możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO i nagrodzona wieloma statuetkami Emmy ekranizacja bestsellerowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia" niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

W niedzielne świąteczne popołudnie, o godzinie 13.15 widzowie będą mogli zobaczyć pełny, pierwszy sezon serialu komediowego "Dolina Krzemowa". Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny - bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu - wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły - są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni. Natomiast wieczorem o 23.00 pokazany zostanie film "Wielki Liberace" - obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują rewelacyjni Michael Douglas i Matt Damon.

Lany poniedziałek widzowie HBO3 będą mogli rozpocząć już o 8.30 maratonem pierwszego sezonu serialu "Świat w opałach" - komediowej produkcji HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Po południu, o godzinie 13.10 zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego "Kto się odważy". Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Robicie to źle.Należało uruchomić kanał HBO+1 :)
 13  
Odkodowany, gdzie? W UPC - nie wierzę.
 15  
Kinoman wiec pewnie wazysz ze 150kg , podejrzewam ze nie umiesz gotowac a dodatkowo pp sposobie opisywania swojej sytuacji smiem sadzic ze jestes pusty jak murzynski bęben. Moje gratulacje na mojej liscie pustaków wpadłeś do pierwszej trojki !!!!
 10  
brawo ty he
 3  
Kocha na tym HBO!!
 8  
To było do przewidzenia...zmiana nazwy kanału i tyle nic więcej nie będzie.
Nadal te same powtórki z Hbo i Hbo2. Nic nie potrafią zrobić nowego, bez myślenia
to już więcej inwencji twórczej mają McDonaldsie tworząc nowe promocje :)
Nie potrafię tego zrozumieć jak można mieć takie bazy starych dobrych seriali
w dodatku w ostatnich latach większość z nich została odrestaurowana do HD i 16/9
i nie zagospodarować czasu porządnymi starymi serialami + te nowe. PO CO pytam
się na tym kanale idą filmy pełnometrażowe które idą na pozostałych dwóch kanałach. Ten kanał powinien mieć seriale + telewizyjne najnowsze odcinki programów typu TV SHOW jak Jimmy Kimmel i tp których obecnie nie ma na naszym rynku w żadnym kanale. A tak zmiana czy tam po nie naszemu rebranding nazwy, na wstępie jakaś darmowa porcja i tyle. Premia za zmiany zebrana to oczywiście Najważniejsze.
 1  
czy w nc+ bedzie od 26-go - 28 -go marca odkodowany hbo
 0  
W nc+ nie dziala ...
 0