Łukasz Szewczyk12.03.2016 (0:57)3 komentarze

Serialowa wiosna w TVN7

Premierowa wiosna na antenie TVN7. Już początku kwietnia 2016 roku , tuż po premierze w USA, stacja rozpocznie emisję nowego serialu kultowej producentki Shondy Rhimes - "Blef". W marcu premierowo w TVN7 amerykański serial prawniczy "Sposób na morderstwo" oraz kolejne sezony "Chirurgów", "Agentki o stu twarzach" i "Tajemnic Laury".
Serialowa wiosna
Wiosna w TVN7 zdecydowanie należy do silnych kobiet. Annalise Keating (Viola Davis) jest wziętą adwokatką i prowadzi popularne zajęcia z postępowania karnego dla studentów prawa. Nie lubi przegrywać w sądzie. Swoich podopiecznych uczy jak radzić sobie na sali sądowej, dyskredytować najważniejszych świadków, szukać nowych podejrzanych i podważać kluczowe dowody. Nie interesuje ją omawianie nudnych teorii prawnych. Co roku najlepsi studenci dostają możliwość odbycia prestiżowego stażu w jej kancelarii. Walka o miejsca trwa od samego początku. Wszyscy chcą być jak Annalise. Wybrani stażyści nie podejrzewają, że praktyka u ich wykładowczyni wpłynie nie tylko na ich karierę zawodową, ale zmieni całe ich życie. Zatrudnieni przez Annalise studenci, zostaną wplątani w morderstwo, które wstrząśnie całym uniwersytetem. Jedno jest pewne! W tym serialu nic nie jest takim jakim się wydaje. Premiera pierwszego odcinka "Sposobu na morderstwo" 24 marca (środa) o godz. 22.15. Aktorka Viola Davis została uhonorowaną prestiżową nagrodą telewizyjną Emmy za główną rolę właśnie w tym serialu!

3 kwietnia (o godz. 22.20) widzowie TVN7 będą mieli szansę poznać kolejną niesamowitą kobietę - Alice Vaughan (Mireille Enos). To główna bohaterka nowego serialu "Blef", który stacja wyemituje tuż po premierze w USA! Alice jest jednym z najlepszych prywatnych detektywów w Los Angeles. Ma ogromne doświadczenie, niesamowitą intuicję i jest zawsze o krok przed tym, którego tropi. Na życie osobiste też nie może narzekać. Ma przystojnego narzeczonego - Kieran Booth (Peter Krause), który szaleje na jej punkcie i rozpieszcza ją na każdym kroku. Pewnego dnia, kilka tygodni przed ślubem życie Alice wywraca się do góry nogami. Jej narzeczony znika jak kamień w wodę, a konta bankowe Alice są kompletnie wyczyszczone. Doświadczona pani detektyw dała się oszukać jak dziecko. Teraz zrobi wszystko, żeby odnaleźć oszusta, w którym się zakochała. Prawdziwa rozgrywka dopiero się zaczyna... "Blef" to nowy serial wyprodukowany przez Shondę Rhimes. TVN7 pokaże go jako pierwsza stacja w Polsce, tuż po premierze w USA.
W marcu na antenie TVN7 kolejne sezony znanych i kultowych seriali. Od poniedziałku, 7 marca (godz. 22.30) drugi sezon "Tajemnic Laury". Genialna pani detektyw grana przez rewelacyjną Debrę Messing musi stawić czoła kolejnym zagadkom kryminalnym. Nie może obejść się bez wpadek i zabawnych sytuacji, zwłaszcza, że główna bohaterka samotnie wychowuje dwóch rozbrykanych synów. 8 marca (wtorek), o godz. 18.00 wystartował w TVN 7 trzeci sezon kultowego serialu "Chirurdzy". Uwielbiani przez widzów lekarze z Seattle zajmą się nowymi nietypowymi przypadkami medycznymi i zostaną uwikłani w kolejne skomplikowane historie życiowe. To nie lada gratka dla wszystkich fanów serialu i dla tych, którzy jeszcze nie dali się namówić na oglądanie tej niesamowicie wciągającej produkcji. "Agentki o stu twarzach" też nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka, Jennifer Garner, znakomicie wciela się w rolę podwójnej agentki, która rozpracowuje tajną agencję terrorystyczną, zdobywa informacje dla CIA i jednocześnie prowadzi normalne studenckie życie. Pierwszy odcinek serialu już 11 marca (piątek) o godz. 18.30.

Komentarze (1 - 3 z 3)

W końcu najlepszy serial z ABC "Sposób na morderstwo" w ogólnodostępnej telewizji! Bardzo dobry serial!
 5  
Potwierdzam - SPOSÓB NA MORDERSTWO to naprawdę dobry serial
 4  
"Sposób na morderstwo" na pewno przypadnie do gustu.
 1