Łukasz Szewczyk14.03.2016 (23:52)9 komentarzy

13 Ulica nadaje w jakości HD

NBCUniversal International Networks rozszerza ofertę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Od tego tygodnia polscy widzowie zyskali dostęp do kanału 13 Ulica HD.
13 Ulica HD to trzeci kanał NBCUniversal International Networks dostępny w Polsce w wersji high-definition. Pozostałe kanały w portfolio nadawcy to Universal Channel, Universal Channel HD, 13 Ulica, Scifi Universal, E! Entertainment oraz E! Entertainment HD.
- 13 Ulica to bardzo ważny kanał w naszym polskim portfolio, składającym się z czterech stacji - mówi Colin McLeod, Managing Director, UK & Emerging Markets, NBCUniversal International Networks. - 13 Ulica cieszy się ogromną popularnością wśród fanów intryg i sensacji na najwyższym poziomie - dodaje.

Od początku nadawania kanał 13 Ulica HD dostępny jest w w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz nc+.

Marcowa oferta kanału obejmuje nowy lokalny serial dokumentalny "Kobiety i mafia". Odsłania on ponury, zdominowany przez mężczyzn świat polskiej przestępczości zorganizowanej widziany z perspektywy kobiet - żon, matek i kochanek gangsterów.

W marcu widzowie obejrzą też kontynuację głośnego serialu kryminalnego "Bosch" z Titusem Welliverem w roli głównej, zrealizowany na podstawie bestsellerowych powieści Michaela Connelly'ego, oraz "Kod 100" - dramatyczną historię nowojorskiego detektywa (Dominic Monaghan), który ze szwedzkim kolegą (Michael Nyqvist) prowadzi dochodzenie w sprawie morderstw popełnionych po obu stronach Atlantyku.

13 Ulica HD
13 Ulica HD
13 Ulica to miejsce zbrodni - kanał pełen intryg i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom fascynujące historie kryminalne. Stacja skierowana jest do tych, którzy lubią odkrywać tajniki przestępczego świata. Na antenie stacji emitowane są najlepsze kryminały oraz produkcje prawnicze i sądowe, a wśród nich: seriale ("Bosch", "Castle", "Columbo", "Prawo i porządek"), filmy ("Obietnica", "Zamknięta księga", "Zeznanie"), a także serie dokumentalne ("Kobiety, które zabijają", "Urodzeni, by zabijać"). Kanał 13 Ulica oferuje też produkcje lokalne, m.in. program "Zbigniew Urbański: Prawdziwe zbrodnie", odkrywający szczegóły najbardziej wstrząsających morderstw w Europie. Według danych za 2015 rok, 13 Ulica to drugi najchętniej oglądany międzynarodowy kanał filmowo-serialowy w Polsce. W Polsce obecny od 13 września 2010 roku, od 13 września 2013 roku funkcjonuje pod obecną nazwą.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Do HD to mu dużo brakuje. Kolejny kanał ze znaczkiem HD.
 10  
UPC wycofało wszystkie kanały NBC Universal, a w Cyfrowym Polsacie oraz w netii nie są one gwarantowane !
 8  
Ten kanał, to naprawdę jest kanał. Ramówka tyłka nie urywa. Wystarczy zobaczyć na statystykę oglądalności ;). Ale co tam w CP opchają go pakietu film hd ;) a tam w tym pakiecie są same rarytasy ;) .
 4  
Czy ktoś z Was się orientuje w kwestii możliwości powrotu tych trzech kanałów do UPC Polska ? Dzięki.Odnoszę wrażenie, iż bez Universal Channel i 13 Ulicy oferta serialowa bardzo zubożała.
 0  
Następny GNIOT!!!
 1  
@eafe Akurat 13-ta Ulica HD nie ma gwiazdki na stronie i powinna być gwarantowana.
 2  
Ja jeszcze pamiętam jak się nazywał po angielsku!
 2  
Ja jeszcze pamiętam jak się nazywał po angielsku!
13th Street, ale jeszcze wcześniej przez wiele wiele lat to był HALLMARK
 3  
A w UPC nie ma
 1