Łukasz Szewczyk24.03.2016 (19:42)4 komentarze

Listy przebojów gwiazd, radioturniej, ranking polskich komedii - Wielkanoc w RMF FM

Wielkanocną ramówkę RMF FM stworzą słuchacze oraz gwiazdy polskiej muzyki. To oni właśnie będą mieli duży wpływ na takie programy jak "Piosenki Waszego życia" oraz "Śmieszne bo polskie".
Gwiazdy (między innymi Kombi, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz) stworzą i przedstawią swoje bardzo osobiste listy przebojów i podzielą się refleksjami dotyczącymi ich ważnych życiowych wyborów. Program, którego są współautorami - "Wszystko ma swój czas" - poprowadzi Darek Maciborek w piątek od 18 do 22.
"Piosenki Waszego życia" (sobota, od 20 do północy) - w tym programie słuchacze i dziennikarze RMF FM opowiedzą Kamilowi Balei o swoich bardzo osobistych historiach związanych ze słynnymi utworami.

Z kolei "Śmieszne bo polskie" ( niedziela od 10 do 15) to ranking najlepszych polskich komedii ułożony przez słuchaczy, wzbogacony związanymi z nimi anegdotami w wykonaniu Krzysztofa Urbaniaka i Tomasza Olbratowskiego.

W Wielką Sobotę "Wstawaj Szkoda Świat" (sobota od 6 do 10) poprowadzi nowy duet Robert Karpowicz & Ewa Błachnio. Natomiast w programie "To co najważniejsze" (sobota od 15 do 20) Krzysztof Urbaniak razem z Otylią Jędrzejczak, Katarzyną Grochola, Alanem Anderszem, Przemysław Marcem opowie życiowych zakrętach i niezapomnianych chwilach,

Z kolei "Co ludzie powiedzą?" (poniedziałek od 10 do 15) to niezwykły, świąteczny radioturniej prowadzony przez Roberta Karpowicza i Macieja Dowbora. Cztery gwiazdy: Natalia Siwiec, Michał Szpak, Cezary Pazura, Kasia Glinka odważą się wejść w krzyżowy ogień kontrowersyjnych pytań prowadzących.

Wielkanocne RMF FM to także duża porcja muzyki, dostarczana przez Marcina Jędrycha ( "Wiosenna lista przebojów" w niedzielę od 15 do 20) i Darka Maciborka ("Koncertowa wiosna z RMF FM", poniedziałek od 15 do 20. Niedzielny i poniedziałkowy wieczór (od 20 do północy) rozjaśni i rozbawi duet Joanna Meus i Jacek Tomkowicz w "Programie z jajem".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Natalia Siwiec i gwiazda w jednym zdaniu. Ciekawe...
 1  
Plastikowość, prostota i głupota - oto dzisiejszy RMF wśród słuchaczy pamiętających złote czasy tego radia. Robienie durnych propozycji ramówkowych z nadzieją, że ludzie będą skakać z radości słuchając tego
 1  
Olbratowski.....dziękuję wyłączam
 9  
Super !!!
 0