Łukasz Szewczyk06.04.2016 (15:55)38 komentarzy

MGM w maju zmieni się w AMC. Jakie nowości w ramówce?

Dostępny na platformie nc+ oraz w sieciach kablowych filmowy kanał MGM już 6 maja 2016 roku zmienia nazwę na AMC. W ciągu najbliższego roku kanał AMC wyemituje liczne uznane produkcje, w tym "Fear the Walking Dead", "Nocny recepcjonista", "Humans" i "Kraina bezprawia".
MGM > AMC
MGM > AMC
AMC Networks International - UK ogłosiła, że 6 maja 2016 roku kanał MGM zmienia nazwę na AMC. Kanał, dostępny w ofercie satelitarnej platformy nc+ oraz w sieciach kablowych, w dalszym ciągu będzie nadawany linearnie przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD. Poza ofertą linearną, platforma nc+ zapewni także swoim abonentom dostęp do treści zamieszczonych na kanale AMC w usługach na żądanie. Po zmianie nazwy kanał w dalszym ciągu oferował popularne tytuły filmowe z biblioteki MGM, a także cieszące się uznaniem oryginalne produkcje AMC, w tym "Fear the Walking Dead," "Nocny recepcjonista", "HUMANS" i "Kraina bezprawia."
AMC jako producent wielu cenionych na całym świecie seriali wyznaczył nowy kierunek produkcjom telewizyjnym tego typu. Zmiana nazwy z MGM na AMC umożliwi nam dalszy rozwój strategii skoncentrowanej na stworzeniu globalnej platformy, za pośrednictwem której będziemy oferować nasze produkcje własne, a jednocześnie emitować popularne i cieszące się uznaniem filmy z największych bibliotek filmowych na świecie - powiedziała Louise Cottrell, VP, Affiliate Sales for AMC Networks International - UK
Jak zapewnia nadawca, kanał AMC będzie dostępny dla wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce zainteresowanych włączeniem kanału do swoich ofert.

AMC
AMC
Kanał AMC wyemituje szereg uznanych produkcji własnych, w tym dwa pierwsze sezony serialu "Fear the Walking Dead", partnerskiej produkcji światowego hitu "The Walking Dead. Pierwszy z sześciu odcinków 1. sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć już w poniedziałek 9 maja o godz. 21.00. Emisja siedmiu kolejnych odcinków "Fear the Walking Dead", stanowiących pierwszą część 2.sezonu, rozpocznie się natomiast od 27 czerwca o godzinie 21.00. Premiera kolejnych ośmiu odcinków drugiej części 2. sezonu zaplanowana jest na dalszą część roku.
Wciągający, ośmioodcinkowy serial "HUMANS", który przedstawia świat zamieszkały przez dysponujących sztuczną inteligencją służących, będzie miał swoją premierę w czwartek 12 maja o godz. 21:00. W czwartek 7 lipca o godz. 21:00, zostanie wyemitowany premierowy odcinek thrillera szpiegowskiego "Nocny recepcjonista" nakręcony w oparciu o bestsellerową powieść Johna le Carré, z kolei w październiku (dokładna data premiery zostanie potwierdzona wkrótce) kanał AMC wyemituje "Krainę bezprawia" - fascynujący serial akcji rozgrywający się w dystopijnej przyszłości.

Komentarze (1 - 10 z 38)

To pewnie w maju pojawi się w UPC.
 9  
Chcemy już UPC
 3  
Fajnie :) A The Walking Dead pewnie dalej w FOX będzie bo mają prawa wykupione
 6  
Jak zapewnia nadawca, kanał AMC będzie dostępny dla wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce zainteresowanych włączeniem kanału do swoich ofert

Czy to oznacza, ze CP bedzie moglo dolaczyc ten kanal do swojej oferty ?
 2  
Będzie w maju w upc. Poczekają, aż zmienią nazwę, aby nie robić zamieszania. Z resztą sam nadawca chce znacząco zwiększyć zasięg: będzie dostępny dla wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce zainteresowanych włączeniem kanału do swoich ofert.
 6  
Najbliższe nowości w UPC: H2 HD, AMC
 6  
Jest fajny kanał z klasycznymi filmami to go spier...ą i będą puszczać seriale jak na FOX, AXN i innych bzdetach. Wspaniale.

NC+ abonament w dół o 2 zł za ten shit
 24  
W ,,UPC,,,NAPEWNO BEDZIE W 2030 r ,,,JAK SIE DOGADAJA,,,,UPC DBA O SWOICH ABONENTOW
 4  
W CP nie będzie bo CP to platforma dla biedaków. Bogaci ludzie posiadają kablówkę lub ORANGE PREMIUM TV
 11  
Czy to oznacza, ze CP bedzie moglo dolaczyc ten kanal do swojej oferty ?
Oby. Fajnie by było, aby w końcu obok Paramount i TNT było także AMC (MGM).
Przypuszczam, że do tej pory nc+ miała tę stacje na wyłączność.
 3