Łukasz Szewczyk06.04.2016 (15:55)38

MGM w maju zmieni się w AMC. Jakie nowości w ramówce?

Dostępny na platformie nc+ oraz w sieciach kablowych filmowy kanał MGM już 6 maja 2016 roku zmienia nazwę na AMC. W ciągu najbliższego roku kanał AMC wyemituje liczne uznane produkcje, w tym "Fear the Walking Dead", "Nocny recepcjonista", "Humans" i "Kraina bezprawia".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 38)

więc mamy jedno pewno. Jeden z ostatnich kanałów "nie premium" zacznie przerywać filmy i seriale na reklamy
 10  
ITI jest dystrybutorem i nadawcą kanału MGM na polskim rynku stąd kanał od początku jest w n i nc+. Jeżeli CP dogadać się z ITI go kanał AMC pojawi się w ofercie.
 3  
o nie kur.. , kolejny dobry kał filmowy nieprzerwany reklamami idzie się jepać
 11  
"kanał"
 3  
Hmm ... kanał MGM poza dobrą obecnie klasyką to też kanał co najważniejsze BEZ REKLAM. Czy po zmianie nazwy podczas emisji nadal będzie to kanał BEZ REKLAM ?
 11  
Jest fajny kanał z klasycznymi filmami to go spier...ą i będą puszczać seriale jak na FOX, AXN i innych bzdetach. Wspaniale.

NC+ abonament w dół o 2 zł za ten shit
Dokładnie. I pewnie jeszcze puszczą reklamy :-/ Bo na MGM jak do tej pory reklam nie było...
 8  
czy ktos kiedykolwiek slyszal o amc? mgm jest znane dla wiekszosci a co to jest amc?
 9  
*ridar AMC to też jest producent garnków do gotowania na parze
 0  
Assdf co ty bredzisz iti a tym samym nc+ nie jest ani dystrybutoren, ani tym bardziej nadawcą kanału MGM HD. Kanał ten w dawnej n a w obecnej nc+ jest na zasadzie wyłączności jak niegdyś HBO na platformie Wizja Tv, oraz w Cyfrze+ po przejęciu Wizji Tv. Więc nie wykluczone, że kanał ten znajdzie się w ofercie CP jak niegdyś to było z HBO.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 kwietnia 2016 o 21:43:40 przez krystian.darznik).
 3  
Szczerze, moim zdaniem uokik powinien zlikwidowac wylacznosc na kanaly, wtedy bylaby prawdziwa konkurencja a nie jakies glupie zabawy, ze cp ma takie kanaly a nc+ inne, glupota.
 5