Łukasz Szewczyk06.04.2016 (17:20)1 komentarz

Adventure HD inwestuje w ramówkę. Osiem nowych programów

Od początku kwietnia w ramówce telewizji Adventure HD pojawiło się osiem nowości programowych. Nadawca w odpowiedzi na poszerzenie zasięgu i wzrost oglądalności poczynił znaczne inwestycje w ofertę programową.
Adventure
W nowej ramówce znalazło się coś dla pasjonatów podróży. Zwycięzca afrykańskiej Wyprawy Robinson (Survivor Africa) - Ethan Zohn w programie "Eko podróże" przemierza świat w sposób przyjazny środowisku, przeżywając zarazem świetną przygodę. Jego misją jest odbyć niesamowite podróże, zostawiając po sobie tylko odciski stóp, bez zanieczyszczania przyrody. Ethan swoimi podróżami udowadnia, że można zwiedzić cały świat i zostawić go w stanie nienaruszonym dla następnych pokoleń. Premierowe odcinki w poniedziałki o godzinie 21:35.
Wszystkich Globtrotterów Adventure HD zaprasza w podróż do jednych z najbardziej niesamowitych i rozmaitych miejsc na całym świecie, od niebieskich kopuł kościołów na Santorini, przez potężne Sagrada Familia w Barcelonie do sanktuarium Monarch Butterfly w Meksyku. Dzięki "Pamiętnikom Ziemi" można zbadać magiczne i tajemnicze miejsca z całego świata bez ruszania się z domu. Premierowe odcinki w niedziele o godzinie 18:40.

Program "Tajne Akta UFO" przyprawi o dreszczyk emocji niejednego pasjonata zjawisk paranormalnych! Seria Tajne Akta Ufo bada jedno z wielkich pytań bez odpowiedzi naszych czasów: czy UFO naprawdę istnieje? Pilnie strzeżone obiekty rządowe, w których przez dziesięciolecia były ukryte ściśle tajne akta zostały częściowo odkryte przed naszymi kamerami. Wraz z ekspertami od UFO możemy zagłębić się w wyniki tysięcy obserwacji i różnych dziwnych zdarzeń. Premiery w poniedziałki o godzinie 18:15.

Kolejna nowość to program, który bada historyczny, kulturowy i teologiczny kontekst opowieści dotyczących niesławnych kobiet Biblii. W patriarchalnym społeczeństwie uwodziły, były podstępne, a nawet poświęcały życie. Bohaterki programu nadal inspirują poetów, teologów i współczesnych artystów. "Niesławne Kobiety Biblii" na antenie Adventure HD w soboty o godz. 20:10.


Telewizja Adventure HD przygotowała też coś dla prawdziwych mężczyzn. Program "Super Fabryki" odkrywa tajniki najbardziej intrygujących fabryk naszych czasów. Super Fabryki to metropolie masowej konstrukcji - ich powierzchnia zajmuje setki akrów i zużywają ogromną ilość energii, która mogłaby zasilić mały kraj. W tym programie dowiecie się co trzeba zrobić, aby stworzyć tak ogromne ilości najpotężniejszych maszyn i jak bardzo jest to skomplikowany proces. Premierowe odcinki w piątki o 21:30.

Z kolei w programie "Celnicy" przedstawiona jest codzienna praca strażników granicznych, którzy prowadzą cichą wojnę z przemytnikami, zajmując nielegalne papierosy i narkotyki warte miliony dolarów. Ich czujność nigdy nie zasypia. Na każdym przejściu granicznym celnicy nieustannie próbują zapobiec przemytowi kontrabandy. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 20:15!

Na kanale Adventure HD pojawi się również nowa polska produkcja! W programie "Po Drodze" Arkady Fidler, wnuk znanego podróżnika, objeżdżą kultowym maluchem dookoła całą Polskę. Czy poczciwy mały fiacik dał radę pokonać taką trasę? Przekonajcie się sami we wtorki o 15:35.

Z kolei w programie "Wyścig Ze Sztuką", dwóch artystów, Ben i Kenny, wyruszają w podróż przez Amerykę żyjąc jedynie ze swojej sztuki. Zrobią wszystko za miejsce do spania czy coś do jedzenie - od portretu do rzeźby. W ostatnim odcinku artyści przygotują wystawę swoich dzieł, aby dowiedzieć się, który sprzedał ich więcej i wygrał. Premierowe odcinki w w piątki o 20:50.

Telewizja Adventure HD dostępna jest na platformie nc+ (kanał nr 85) oraz w sieciach kablowych UPC (kanał 385/316), VECTRA (kanał 506), Inea (kanał nr 176), Toya (kanał nr 345) i u wieli innych operatorów. Prezentuje filmy dokumentalne poświęcone łowiectwu, wędkarstwu, podróżom oraz sportom ekstremalnym. Nadawcą kanału Adventure HD jest szczecińska firma Michał Winnicki Entertainment

Komentarze (1 - 1 z 1)

Yup, that'll do it. You have my apiercpation.
 0