Łukasz Szewczyk11.04.2016 (14:16)5 komentarzy

Interia z ofertą rabatów dla użytkowników poczty

Użytkownicy poczty Interii otrzymywać będą dedykowane zniżki od partnerów akcji - Multikina i serwisu KodyRabatowe.pl.
Interia z ofertą rabatów dla użytkowników poczty
Kody, które wykorzystać będą mogli właściciele kont pocztowych w Interii, przygotowane zostały przez partnerów akcji: Multikino i Kodyrabatowe.pl. W dedykowanym specjalnym folderze użytkownicy otrzymywać będą zniżki do kina, rabaty do sklepów, a także ekskluzywne, przeznaczone tylko dla użytkowników Interii, oferty specjalne.
- Nowa Poczta.interia.pl to rozwiązanie cenione przez użytkowników i branżę stąd nasz decyzja o wprowadzeniu oferty zniżek, przeznaczonych dla właścicieli kont e-mailowych. To kolejne rozwiązanie, w którym jesteśmy pionierami - mówi Sebastian Wojnarowski, dyrektor pionu komunikacja w Grupie Interia.pl.

- Jesteśmy przekonani, że dostarczany przez nas kontent będzie wartościowy dla użytkowników poczty. Kody rabatowe zyskują coraz większą popularność na polskim rynku, stąd nasze zadowolenie z ich udostępnienia użytkownikom nowej poczty Interii - komentuje Szymon Dobosz, CEO Picodi.com, właściciela serwisu kodyrabatowe.pl.

Komentarze (1 - 5 z 5)

ile tej znizki?? 10%? bez sensu
 6  
tu niby rabacik, a zaraz potem milion wiadomości sponsorowanych na skrzynce. Na prawdę w dzisiejszych czasach są lepsze miejsca do zakładania skrzynek. Inna sprawa, że na Zachodzie, a w szczególności za oceanem kody rabatowe to jednak inna liga.
 5  
"Nowa Poczta.interia.pl to rozwiązanie cenione przez użytkowników i branżę...". Buahahahaha! Za co ta poczta jest niby ceniona? Za dzienną ilość spamu którego nikt nie czyta?
 0  
mam kilka kont pocztowych i teraz wiem ,że najwięcej spamu jest na ....interii
 0  
Great hammer of Thor, that is pollefurwy helpful!
 0