Łukasz Szewczyk14.04.2016 (16:40)6 komentarzy

"Kwarantanna" w kolekcji VOD Seriale+ platformy nc+

Platforma nc+, jako pierwsza w Polsce, udostępni w ramach kolekcji VOD Seriale+ serial "Kwarantanna" (10 dni po jego światowej premierze. Abonenci serialowej usługi nc+ będą mogli oglądać produkcję w polskiej wersji językowej od 29 kwietnia.
"Kwarantanna"
Zrealizowany na podstawie belgijskiego "Cordonu" serial "Kwarantanna" to połączenie "World War Z" z "28 dni później". W rolach głównych występują m.in. David Gyasi ("Atlas chmur", "Interstellar"), znane z serialu "The Origins" Kristen Gutoskie i Claudia Black oraz Chris Wood (seriale "Pamiętniki wampirów", "Pamiętniki Carrie"). W Atlancie wybucha epidemia. Po zidentyfikowaniu źródła zakażenia część miasta zostaje odcięta i poddana kwarantannie. Błyskawiczna akacja służb porządkowych powoduje, że wewnątrz zostają uwięzieni zarówno chorzy, jak i zdrowi. Postawieni w ekstremalnej sytuacji, walczą o przetrwanie. Jedni tracą człowieczeństwo, inni przeciwnie, stają się nieoczekiwanie bohaterami. Dramat przeżywają także ci, którzy nie są objęci kwarantanną, a pozostawili za murem na pewną śmierć ukochane osoby. Jednym z nich jest oficer policji Alex Carnahan (David Gyasi), który stara się uratować swoją dziewczynę i przyjaciela.
Z kolei od 10 kwietnia w kolekcji dostępny jest serial "Masters of Sex, sezon 3". Oparta na faktach historia dr. Williama Mastersa i jego asystentki Virginii Johnson, którzy w latach 50. XX wieku rozpoczęli badania nad ludzką seksualnością. Doprowadziły one do rewolucji obyczajowej, a seks przestał być tematem tabu. Trzeci sezon skupia się na latach 1965-66, kiedy Masters i Johnson publikują swoją słynną pracę "Human Sexual Response" i stają się sławni. Serial zdobył dotychczas m.in. nominację do Złotego Globu w dwóch kategoriach (najlepszy serial dramatyczny, najlepszy aktor w serialu dramatycznym - Michael Sheen) oraz Emmy za rolę Allison Janney i siedem nominacji do tej prestiżowej nagrody, w tym za kreacje Lizzy Caplan i Beau Bridgesa.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Mam wykupioną tę usługę, ale praktycznie nic nie oglądam ze względu na jakość - taśma vhs. Może mniej tytułów i w jakości HD, przynajmniej jeden serial. W dawnej n-ce oglądałem seriale ponieważ były nadawane w jakości HD (Lost, Czysta krew), teraz liczy się ilość a nie jakość, taka niestety smutna prawda.
 0  
Czystej Krwi nigdy nie było na nSeriale. Poza tym przez nc+go TV obraz jest dobry.
 1  
Pewnie, że jest dobry obraz i seriale też ciekawe, np Billoons.Tom45 po prostu nie ma tej kolekcji i dlatego ją krytykuje.
 2  
w koncu na Cyfrowym Polsacie jest co ogladac, mamy Eleven na CP, strzał w stopę dla NC+, ciekawe kiedy NC+ zmniejszy ceny, bo teraz jeszcze więcej potraci klientów :)
 2  
Thank you so much Kim. It's so nice that you went as far back as that post. It keeps things inesetrting for me. Good luck in the giveaway and thank you for your feedback.
 0  
THX that's a great ansrew!
 0