Łukasz Szewczyk18.04.2016 (16:43)brak komentarzy

Fakt24.pl z nowym serwisem o zdrowiu

Grupa Onet-RAS Polska uruchomiła nowy serwis "Zdrowie" w portalu informacyjnym Fakt24.pl, skierowany do użytkowników zainteresowanych wiedzą z zakresu medycyny i zdrowia.
Fakt24.pl
Tematy poruszane w serwisie "Zdrowie" prezentują zagadnienia związane z medycyną, chorobami i zdrowym stylem życia. Wśród nich można znaleźć również materiały poradnikowe, które mają pomagać czytelnikom w codziennej profilaktyce zdrowotnej.
- Ponad 50 proc.. użytkowników portalu informacyjnego Fakt24.pl poszukuje w nim treści związanych ze zdrowym stylem życia i medycyną, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie dedykowanego tym tematom serwisu - mówi Maciej Kabroński, szef portalu informacyjnego Fakt24.pl.

Informacje zgromadzone w serwisie "Zdrowie" zostały pogrupowane w kategorie: "Wygrać z chorobą", "Żyj zdrowo" oraz "Ruch to lek". Za przygotowanie treści odpowiada zespół pod kierownictwem Kariny Koniecznej - cenionej przez branżę dziennikarki medycznej i zdobywczyni wielu nagród m.in. w ogólnopolskim konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku", która jednocześnie pełni funkcję redaktor prowadzącej "Faktu Zdrowie" - cyklicznego dodatku ukazującego się wraz ze środowymi wydaniami dziennika "Fakt" od marca ubiegłego roku. Z zespołem redaktorów serwisu na stałe współpracuje wielu lekarzy i specjalistów oraz znawców zagadnień powiązanych ze zdrowiem, takich jak farmakologia czy dietetyka.