Łukasz Szewczyk22.04.2016 (15:02)1 komentarz

Piąty sezon serialu "Figurantka" w HBO i HBO GO

25 kwietnia 2016 roku odbędzie się premiera piątego serialu HBO - "Figurantka". Premierowe odcinki piątego sezonu serialu będzie można oglądać w HBO, a powtórki w HBO3. Wszystkie odcinki wszystkich sezonów są dostępne w HBO GO. Pierwszy odcinek serialu będzie odkodowany.
"Figurantka V"
Wielokrotnie nagradzany serial komediowy HBO "Figurantka" powraca na antenę HBO, niezmiennie obnażając kulisy rozgrywek na najwyższych szczeblach władzy. Produkcja pokazuje świat wielkiej polityki w sposób nietuzinkowy, dowcipny, niekiedy nawet przerysowany. Gwiazdą serialu jest laureatka Złotego Globu, wielokrotnie nagradzana Emmy Julia Louis-Dreyfus.
W najnowszych odcinkach Selina Meyer w wyniku rezygnacji swojego poprzednika obejmuje stanowisko prezydentki. Stara się dać sobie radę z nową funkcją i obowiązkami. Jednocześnie ciężko pracuje nad wizerunkiem, w czym pomaga jest zaufana ekipa. Muszą oni zmierzyć się niepohamowanymi ambicjami Toma Jamesa (w tej roli Hugh Laurie), który na skutek zawiłych procedur może zostać prezydentem. Selina musi mieć się na baczności, bo nawet błahostka może mieć ogromne konsekwencje dla jej kariery oraz sytuacji politycznej Stanów Zjednoczonych.

Pomysłodawcą serialu jest nominowany do Oscara Armando Iannucci. W piątym sezonie na stanowisku reżysera zastąpi go dotychczasowy producent wykonawczy David Mandel. W produkcją występują zdobywczyni Złotego Globu Julia Louis-Dreyfus, laureat nagrody Emmy Tony Hale, Anna Chlumsky, Reid Scott oraz Matt Walsh. Produkcja zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień, w tym dziewięć statuetek Emmy oraz pięć nominacji do Złotego Globu.

Premierowy odcinek piątego sezonu serialu "Figurantka" będzie można obejrzeć w HBO już w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 21.40. Kolejne odcinki będą dostępne co tydzień o tej samej porze. Powtórki będą emitowane w HBO3 w poniedziałki i piątki o godz. 22.30. Wszystkie odcinki wszystkich sezonów Figurantki będą dostępne w HBO GO, a pierwszy odcinek będzie odkodowany od 25 kwietnia w serwisie HBO GO.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Thank you so much for this arilcte, it saved me time!
 0