Łukasz Szewczyk04.05.2016 (20:06)1 komentarz

Gwiazdy gotują w nowym show Kino Polska Muzyka

Feel, Pectus, Rafał Brzozowski, Dominika Gawęda z Blue Cafe pojawią się w nowym programie rozrywkowym "Gwiazdy na talerzu" na antenie telewizji Kino Polska Muzyka. Artyści zamienią mikrofony na kuchenne noże i zmierzą się z szefami kuchni restauracji w różnych miejscach Polski.
Gwiazdy na talerzu / Fot. materiały prasowe
Gwiazdy na talerzu / Fot. materiały prasowe
"Gwiazdy na talerzu" to nowy program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako ... kucharze. Pod okiem szefów kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty, przedstawią najnowsze dokonania muzyczne. Czasem towarzyszyć im będą członkowie zespołu lub rodziny. Program poprowadzi Agata Solarska.
W pierwszym odcinku nowego show zobaczymy, jak zespół Feel przegotowuje prawdziwe amerykańskie burgery w jednej z najciekawszych restauracji Katowic - Sztolnia. Band świętuje właśnie swoje dziesięciolecie. Muzycy podsumują więc dekadę wspólnego grania oraz zaprezentują najnowszą płytę "Feel the best". Czy zespół pokaże, na co ich stać i to nie jeden raz...?

Gośćmi kolejnych odcinków w najbliższych tygodniach będą czterej bracia Szczepanikowe tworzący zespół Pectus, Rafał Brzozowski i Dominika Gawęda - wokalistka Blue Cafe.

Stacja przewidziała sześć odcinków pierwszego sezonu programu. Efekty wspólnego gotowania będzie można oglądać od 11 maja w każdą środę o godz. 22:00 (powtórki w soboty o 12:00 i niedziele o 20:00).

Komentarze (1 - 1 z 1)

I po co takie głupoty na muzycznym kanale? Kiedyś ten kanał był lepszy, emitowali np. świetne archiwalia (festiwale, programy muzyczne i koncerty z dawnych lat) a teraz jedno i to samo, głupie rankingi przystojnych wokalistów itp. bzdety
 10