Łukasz Szewczyk15.05.2016 (23:33)4 komentarze

Anna Karczmarczyk wygrała V edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (13 maja 2015 roku) zakończyła się piąta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke
To był finał dwóch godnych siebie par - Elżbiety Romanowskiej i Rafała Maseraka, oraz Anny Karczmarczyk i Jacka Jeschke. Jurorzy, którzy do jednego z tańców przygotowali finałowe pary i wsparli je swoim udziałem na parkiecie, zgodnie przyznawali tego wieczoru same najwyższe oceny. Decyzja tym razem jednak należała w stu procentach do widzów, którzy za najlepszą uznali młodą aktorkę Anię Karczmarczyk i debiutującego w show tancerza Jacka Jeschke. Chwilę po ogłoszeniu wyników zaskoczenie ustąpiło ogromnej radości i wzruszeniu młodej aktorki, która prócz Kryształowej Kuli otrzymała również 100 tysięcy złotych.
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke / Fot. Polsat
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke / Fot. Polsat
Kim jest Ania Karczmarczyk? Zawsze uśmiechnięta zjednująca sobie ludzi otwartością i serdecznością. W trakcie udziału w wiosennej edycji show czas dzieliła miedzy treningi, pracę na planie serialu i teatralną scenę oraz pisanie pracy magisterskiej o Zdzisławie i Tomaszu Beksińskich. - Lubię się zmęczyć, nie mieć czasu, nie spać i wciąż gdzieś biegać - mówiła jeszcze przed finałem o swojej codzienności. O młodej aktorce zrobiło się głośno w 2009 roku za sprawą filmu "Galerianki". Za rolę Alicji w tym obrazie otrzymała dwie ważne indywidualne nagrody: za debiut aktorski na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie i za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego w Cottbus. Za "Galerianki" nominowana była także do Złotych Kaczek. Fani telewizji znają ją choćby z roli doktor Oli Pietrzak, którą kreuje w serialu "Na dobre i na złe".


Pierwszą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino, drugą edycję para Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, trzecią Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, natomiast czwartą edycję Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja) Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 4 z 4)

No i pięknie. Miło pooglądać te tańce, estetyka sama w sobie. Ciekawe, czy jesienią Polsat wystartuje z nową edycją. Pewnie tak, bo oglądalność wciąż wysoka.
 1  
Tego chyba nikt się nie spodziewał - większość widzów myślała, że Kryształową Kulę zdobędzie druga para - związana z Polsatem. A tu okazało się, że nie mam tam żadnych układów z Polsat gra czysto :)
Czekamy na kolejną edycję i równie niespodziewane zakończenie.
 1  
Kolejna dobra edycja, choć moim zdaniem powinien wygrać Izu. Świetnie się ruszał, czuł muzykę...ale cóż zrobić, nie wszyscy myślą tak jak ja :). Pozytywnie oceniam ten format w Polsacie i bardzo dobrze, że robią kolejną edycję.
 0  
Polsat niewątpliwie tknął pozytywnego ducha w ten show i pomimo już wielu edycji nadal cieszy się dużą oglądalnością.
 0