Łukasz Szewczyk19.05.2016 (17:43)brak komentarzy

Stefano Silvino wygrał IX edycję "You Can Dance"

Zakończyła się dziewiąta edycja ciszącego się popularnością tanecznego show telewizji TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Głosami widzów program wygrał Stefano Silvino. Otrzymał czek na 100 tysięcy złotych oraz stypendium w światowej, renomowanej szkole tańca
Stefano Silvino / Fot. TVN
Stefano Silvino / Fot. TVN
Stefano ma 23 lata i pochodzi z Sycylii, ale od półtora roku mieszka w Warszawie. Zaczął tańczyć dosyć późno, bo dopiero w wieku 18 lat. Na pierwsze lekcje tańca namówiła go mama, która dostrzegła u Stefano predyspozycje do tańca. Jego pasja przerodziła się w zawód i obecnie spędza na sali po 8 godzin dziennie. Polska to jego ziemia obiecana. Przyjechał tu, aby tańczyć. Na Sycylii czekała go jedynie praca w rodzinnym gospodarstwie. Najważniejsza dla niego w życiu jest rodzina.
Przypomnimy, że do tej pory program "You Can Dance - Po prostu tańcz!" wygrali: Maciej Florek (I edycja), Artur Cieciórski (II edycja), Wiola Fiuk (III edycja) oraz Anna Kapera (IV edycja), Kuba Jóźwiak (V edycja), Dominik Olechowski (VI edycja), Brian Poniatowski (VII edycja), Mateusz Sobecko (VII edycja).