Łukasz Szewczyk30.05.2016 (12:01)2 komentarze

Nowy program Wojciecha Pijanowskiego i Krzysztofa Szewczyka w Radiu Pogoda

W poniedziałek (30 maja 2016 roku) na antenie Radia Pogoda zadebiutuje nowy program "Pogodni panowie w Radiu Pogoda", którego gospodarzami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.
"Pogodni panowie w Radiu Pogoda": Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk / Fot. Radio Pogoda
"Pogodni panowie w Radiu Pogoda": Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk / Fot. Radio Pogoda
Program "Pogodni panowie w Radiu Pogoda" pozwoli słuchaczom stacji poznać wspomnienia obu prowadzących - Wojciecha Pijanowskiego, znanego z teleturniejów telewizyjnych, a także gospodarza "Pogodnego poranka Radia Pogoda" oraz Krzysztofa Szewczyka, dziennikarza muzycznego, prowadzącego programy telewizyjne, znającego kulisy polskiego życia estradowego. Obaj w nowej audycji będą opowiadać historie związane z artystami, festiwalami, koncertami czy programami telewizyjnymi, mówić o swoich spotkaniach z gwiazdami i doświadczeniach z wieloletniej pracy.
Audycji "Pogodni panowie w Radiu Pogoda" będzie można słuchać od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-15.00. W pierwszych wydaniach programu "Pogodni panowie w Radiu Pogoda" będzie można usłyszeć m.in. o pierwszych dżinsach Wojciecha Pijanowskiego, koncercie Abby w Polsce i podróżowaniu autostopem.

Pojawienie się nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Pamiętam, że w latach 80-tych Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk prowadzili w telewizyjnym programie " JARMARK " w poniedziałki po godzinie 20 w TVP 2. W "Jarmarku" były muzyczne klipy wideo. :)
 3  
Słuchałem trochę dopóki nie dowiedziałem się, że to kolejny produkt z Czerskiej. Podobnie przestałem słuchać radia Złote Przeboje.
 0