Łukasz Szewczyk01.06.2016 (12:25)brak komentarzy

Premiera filmu "Barbie: Tajne Agentki" na Dzień Dziecka w MiniMini+

Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ przygotowała dla dzieci najnowszy film o Barbie. Tym razem bohaterki animacji zmieniają się w tajne agentki, które muszą schwytać nieuchwytnego włamywacza
"Barbie: Tajne Agentki"
Kolejny film o przygodach Barbie i jej przyjaciółek zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji i niespodziewanymi przygodami. Supertajna agencja szpiegowska rekrutuje Barbie i jej dwie najlepsze przyjaciółki Teresę oraz Renee w swoje szeregi. Dzięki umiejętnościom akrobatycznym dziewczyny zmieniają się z gimnastyczek w tajne agentki. Ich zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczego włamywacza, który porusza się cicho i zwinnie jak kot. Nikt nie jest w stanie go złapać, dlatego do akcji wkraczają świeżo upieczone agentki! Za pomocą supergadżetów, szałowych kostiumów, w towarzystwie słodkiego robo-zwierzaka przyjaciółki podejmują się tej trudnej misji. Czy ich przebiegłość i praca zespołowa wystarczą, żeby złapać nieuchwytnego włamywacza?

Premiera filmu animowanego "Barbie: Tajne Agentki" na antenie MiniMini+ w Dzień Dziecka - 1 czerwca 2016 roku o godz. 18.30.