Łukasz Szewczyk01.06.2016 (13:07)7 komentarzy

Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD i Nuta.TV HD w Multimedia Polska

Od 1 czerwca 2016 roku telewizja kablowa Multimedia Polska wprowadza do swojej oferty telewizji cyfrowej cztery nowe kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości - Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD oraz Nuta.TV HD.
Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD i Nuta.TV HD w Multimedia Polska
Nowe kanały będą dostępne w Warszawie oraz w miastach, w których Multimedia Polska zakończyła proces tzw. cyfryzacji, czyli w Grudziądzu, Zamościu, Tomaszowie Mazowieckim oraz Opocznie.
Adventure HD to stacja oferująca szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie o charakterze przygodowym. To niebanalna oferta programów, które pozwalają zobaczyć świat oczami odkrywcy. Kanał adresowany jest głównie do ciekawych świata i poszukujących wyzwań mężczyzn oraz uzależnionych od adrenaliny pasjonatów. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 75 w pakiecie HD.

Top Kids HD to najnowszy kanał dziecięcy na polskim rynku, oferujący kultowe seriale animowane z lat 80 i 90-tych, z kategorii bezpiecznych bajek doskonale znanych rodzicom. Kanał adresowany jest do dzieci w wieku 4 - 12 lat oraz ich rodziców. W ramówce znajdują się m.in. tak znane tytuły jak: Troskliwe Misie, Sabrina Nastoletnia Czarownica, Inspektor Gadżet czy Witaj Franklin. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 103 w pakiecie Dzieci.

Power TV HD to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Najlepsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe programy rozrywkowe. Ramówka kanału składa się głównie z polskiej muzyki rozrywkowej (Disco Polo oraz Dance), a także światowych hitów z lat 80-tych i 90-tych (Euro Dance, Italo Disco oraz Euro Disco). Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 202 w pakiecie MiniBox..

Nuta.TV HD - nowy kanał muzyczny na polskim rynku. Jego zawartość programowa to najnowsze i najgorętsze hity (Pop & Dance), muzyka miejska (Hip-Hop & R'n'B) oraz polska muzyka Pop. Wszystkie teledyski i koncerty prezentowane są wyłącznie w jakości HD z dźwiękiem najwyższej jakości. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 203 w pakiecie HD.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Nuta.TV to dziwny kanał.
Nie ma EPG.
W sieci też nie znalazłem programu tej stacji.
Więc nie oglądam, bo nie wiem co tam będzie.
 1  
W Multimedia Polska od dziś 01.06.2016 jest Top Kids HD, Adventure HD, Nuta TV HD, Power TV HD
Wyłączyli za to większość tv analogowej, zostało już 29 kanałów aktywnych. Usunęli wersje SD w tv cyfrowej: Puls, Puls2, Stopklatka, Fokus, Republika. To podstawa do wypowiedzenia umowy
 2  
i tylko 35 kanałów HD, bez NG, a internet pozostawia wiele do życzenia...
 4  
Te nowe kanały zostały włączone w nielicznych lokalizacjach. Także bardzo mało abonentów ma do nich dostęp.
 6  
Superstacja też jest tylko w wybranych lokalizacjach
 4  
ciekawe czy w Plocku beda te programy dodane??? bo jak Wawa ma?? ja sprawdzalem narazie nie ma ich !!!!!!
 2  
może od 1 lipca cena będzie mniejsza a jakości usługi lepsza . A wprowadzanie nowej zapchaj dziury to jedno .zamiast tego NATIONAL GOGRAPICK ,może wróci ALBO POLSAT VISAT NATURA HD I POLSAT NATURA .
 3