Łukasz Szewczyk02.06.2016 (17:54)1 komentarz

Koncert Bednarka, gotujące gwiazdy i więcej rozrywkowej muzyki w Kino Polska Muzyka

Paulina Gawęda z Blue Cafe, Łukasz Zagrobelny i Andrzej Krzywy spróbują swoich sił w kulinarno-muzycznym show Kino Polska Muzyka "Gwiazdy na talerzu". Stacja Kino Polska muzyka pokaże także koncert Kamila Bednarka i wprowadzi do ramówki więcej muzyki rozrywkowej.
Koncert Bednarka, gotujące gwiazdy i więcej rozrywkowej muzyki w Kino Polska Muzyka
W czerwcu telewizja Kino Polska Muzyka pokaże kolejne odcinki "Gwiazd na talerzu" - nowej produkcji własnej stacji. W programie gwiazdy muzyczne wcielają się w kucharzy i przygotowują dania z restauracyjnych kart pod okiem szefa kuchni. Kulinarne spotkanie jest pretekstem do ciekawych opowieści o muzyce i gotowaniu oraz najnowszych planach muzyków. W każdym odcinku nie zabraknie również dużej dawki muzyki . W czwartym odcinku Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe zmierzą się z chińską sztuką kulinarną (premiera 1.06.). W kolejnej części Łukasz Zagrobelny przygotuje śródziemnomorskie Ceviche z dorady (premiera: 8.06.). Wspierać będzie go dyrektor Teatru Muzycznego Roma Wojciech Kępczyński. W szóstym, ostatnim odcinku serii, wystąpi Andrzej Krzywy, lider De Mono (premiera: 15.06.). Program prowadzi Agata Solarska - dziennikarka telewizyjna, wieloletnia gwiazda musicalu "Metro". "Gwiazdy na talerzu" można oglądać w środy o godz. 22:00, soboty o 12:00 i niedziele o 20:00.
W ramach cyklu koncertów z Przystanku Woodstock Kino Polska Muzyka zaprezentuje w pierwszy czwartek czerwca występ Kamila Bednarka z 2014 r. - pierwszy raz w telewizji. Ten koncert zwyciężył w 2014 plebiscycie woodstockowej publiczności, która co roku wybiera najlepsze występy podczas Przystanku Woodstock. Kamil Bednarek, obdarzony głosem rodem z Jamajki oraz wyjątkową energią i radością, rozbujał setki tysięcy fanów. Występowi niecodziennego charaktery dodały niezwykłe efekty świetlne. To wszystko sprawia, że ten koncert doskonale się słucha i ogląda.


W czerwcowej ramówce Kino Polska Muzyka pojawi się więcej rozrywkowej muzyki. W dwóch nowych pasmach: porannym "Obudź się i tańcz!" (codziennie, godz. 8.00-10.00) i niedzielnym "Tak się bawi cała Polska" (niedziela, godz. 14.00) usłyszymy mix tanecznych przebojów z pogranicza popu, rocka i dance. Na antenę wraca program "Największe Polskie Przeboje", który będzie można oglądać od poniedziałku do soboty w południe.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"W programie gwiazdy muzyczne wcielają się w kucharzy i przygotowują dania z restauracyjnych kart pod okiem szefa kuchni.
Kulinarne spotkanie jest pretekstem do ciekawych opowieści o muzyce i gotowaniu oraz najnowszych planach muzyków."

... ooo, gotowanie na kanale "Kino Polska Muzyka". Właśnie tego mi było trzeba. :)
 0