Łukasz Szewczyk24.06.2016 (12:51)52 komentarze

Jurek Owsiak w Antyradiu z audycją "Zaraz będzie ciemno"

"Zaraz będzie ciemno" to nowy program Jerzego Owsiaka, którego od lipca będzie można słuchać w każdy poniedziałek od 20.00 w Antyradiu. Będą to dwie godziny spotkania z najlepszą koncertową muzyką rockową z Przystanku Woodstock i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Jurek Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
Jurek Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
Każda audycja będzie miała swojego muzycznego bohatera, w każdej będzie muzyczny konkurs. Każda to również wyjątkowe notowania plebiscytu "Złotego Bączka" - woodstockowej narody publiczności dla najlepszych wykonawców. Niesamowity klimat niezwykłego festiwalu "Przystanek Woodstock" i świata Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żywiołowy prowadzący i niebanalne rozmowy. Ważnym wyróżnikiem programu będzie jego interaktywny charakter. Tutaj każdy głos słuchaczy nie pozostanie bez echa, stając się pretekstem do antenowego dialogu. Dwie godziny adrenaliny, rock&rolla i spontanicznie reagującej kilkusettysięcznej publiczności najpiękniejszego festiwalu świata. Na antenie Antyradia w każdy poniedziałek od 20.00 do 22.00.
Jurek Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
Jurek Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
Jerzy Owsiak to dziennikarz radiowy i telewizyjny. Swoją radiową twórczość rozpoczął w końcu lat 80-tych na antenie legendarnej Rozgłośni Harcerskiej. Następnie prowadził radiowy program "Brum" (w latach 1991 - 1994) na falach Programu III Polskiego Radia. Audycja ta w latach 1994-1999 zmieniła nazwę na "Się kręci". Jerzy Owsiak był także autorem programu "Kręcioła", nadawana przez Program Pierwszy Polskiego Radia. Był także autorem kilku wydań autorskich audycji na falach radia RMF FM. W roku 2007, po kilkuletniej przerwie, powrócił do radia. 4 lutego na antenie radia WAWA Jurek zainaugurował Dźwiękoszczelny Magazyn Jurka Owsiaka. Następnie audycję o tej samej nazwie prowadził w Radiu Eska Rock. Od stycznia 2012 roku Jerzy Owsiak znów pojawił się na falach radiowej Trójki, reaktywując legendarny program "Się kręci". Po 226 audycjach, w czerwcu 2016 roku, Jerzy Owsiak zakończył współpracę z nową dyrekcją Programu III Polskiego Radia, reagując w ten sposób na zmiany programowe i personalne jakie w ostatnich tygodniach dotknęły redakcję Trójki.

Komentarze (1 - 10 z 52)

Dwie godziny z lewactwem, przestaję was słuchać
 25  
Masz rację. Bo od razu widać, że to radio nie dla ciebie.

I stuknij się w łeb. Będzie to audycja MUZYCZNA, a nie polityczna. No chyba, że dobra muzyka rockowa kojarzy Ci się z "lewactwem". Ale to chyba już raczej problem dla lekarzy :)
 19  
Napij się!
 3  
WIĘC NIECH OWSIAK zrobi sobie SWÓJ WŁASNY SZPITAL I NIECH TAM SIĘ LECZĄ abonamentowcy z JEGO PUSZEK !
 8  
róbta co chceta,
ja wieczorami nie słucham antyradia
 16  
Owsiak ma tyle wspólnego z Matką Teresą z Kalkuty co nic
Brak mu pokory, to krzykacz,
to cwaniak, manipulant i oszust , robiący KASĘ na naiwniakach....ON robi i robił MEGA BUSINESS…na teh całej fundacji...
 9  
Owsiak to cwaniak i pozorant i niczego nie robi bezinteresownie!
 12  
owsiak to po prostu ubecki koleś
 15  
owsiak to po prostu ubecki koleś
Strach coś w tym zawistnym kraju zrobić. Nic dziwnego, że tu nigdy dobrze nie będzie. Brak słów.
 14  
owsiak pasożyt żeruje na takich dobrych ludziach jak ty,to moje zdanie i mam prawo powiedzieć co myślę
 8