Łukasz Szewczyk04.07.2016 (17:44)4 komentarze

Muzyka bez reklam z Tuba.FM. Nowe aplikacje na Android i Windows 10.

Grupa Radiowa Agory uruchomiła wersję Premium internetowego radia Tuba.FM, która umożliwia dostęp do legalnej Mzyki bez reklam.Dodatkowo ukazały się całkiem nowe aplikacje mobilne Tuba.FM na urządzenia z systemem Android i Windows 10.
Tuba.FM Premium
Tuba.FM Premium
Dostęp do radia internetowego Tuba.FM w wersji Premium daje możliwość wyłączenia dodatkowych reklam audio i wideo emitowanych w trakcie odtwarzania muzyki. Z nowej oferty można skorzystać na stronie www.tuba.fm oraz w aplikacjach mobilnych Tuba.FM na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows 10.
Miesięczny dostęp do Tuba.FM w wersji Premium na www i w aplikacji kosztuje 3,99 zł, a przy zakupie na dłuższy okres - poniżej 10 groszy dziennie. Zakup nowej oferty w opcji miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej jest możliwy na stronie Tuba.FM za pomocą SMS-a, karty płatniczej lub przelewu internetowego.

Cały czas można też korzystać z serwisu całkowicie za darmo, słuchając muzyki z reklamami.

Tuba.FM
Tuba.FM
Od kilku dni w sklepach z aplikacjami mobilnymi na urządzenia z systemem Android i Windows 10 dostępne są też nowe wersje aplikacji Tuba.FM. Obydwie aplikacje zostały całkowicie przebudowane i przeprojektowane - zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google'a i Microsoftu - tak, aby były bardziej funkcjonalne, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiły się też w nich nowe funkcje, m.in. obsługa kont Premium dla zalogowanych użytkowników oraz lista "ostatnio słuchanych" stacji.

Nowa Tuba.FM na system Android zyskała całkowicie nowy odtwarzacz, który zapewnia dużo szybsze uruchamianie i płynny streaming muzyki - zarówno w połączeniu WiFi, jak i komórkowym, a interfejs graficzny aplikacji (zgodny z "material design") obsługuje pionową i poziomą orientację ekranu, płynnie dostosowując się do rozdzielczości telefonu lub tabletu.

Aplikacja Tuba.FM na system Windows 10 jest aplikacją uniwersalną, co oznacza, że działa zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz telefonach z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Microsoft i jest jedną z pierwszych tak zaawansowanych polskich aplikacji na ten system.

Aplikacje zostały wyprodukowane na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez zespół IT Agory (Windows 10) oraz firmę N7 Mobile (Android).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jest tyle darmowych aplikacji, choćby open fm, czy kanały muzyczne stacji radiowych, iż taka oferta jest zbędna...
 6  
Wylaczyc reklamy nawet w aplikacji to moge sobie sam, wiec co to za premium ? Jesli mam placic to za cos dodatkowego czego nie ma w bezplatnej aplikacji.
 2  
aplikacja rmf fm i open fm i nic wiecej nie trzeba :] chyba ze keidys tvn 24 da bezplatny dostep w wersji audio dla androidow to chetnie poslucham w pracy tak jak to jest juz zrobione od lat na komputerze za darmochę na ich oficjalnej stronie
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 6 lipca 2016 o 16:14:47 przez baasteek).
 1  
open fm wciska gówniane reklamy i nie da się ich wyłączyć!
 0