Łukasz Szewczyk06.07.2016 (23:57)brak komentarzy

Rusza fotograficzna akcja Cyfrowego Polsatu i National Geographic Channel

Startuje szósta edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, którego organizatorami są kanał telewizyjny National Geographic Channel oraz platforma Cyfrowy Polsat. Na zwycięzców zabawy czeka m.in. możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2017 rok.
Konkurs Fotograficzny 2016
Po sukcesie poprzednich pięciu edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs został zaplanowany na osiem tygodni. Prace można zgłaszać od 5 lipca do 29 sierpnia 2016 roku w czterech kategoriach tematycznych: "Twoje pokolenie", "Ruch i akcja", "Świat, który nas otacza" oraz "Ludzie i ich pasje", za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu oraz na Facebooku Cyfrowego Polsatu i National Geographic Channel.
Konkurs składa się z ośmiu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane cenne nagrody finałowe, zaś dla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu na 2017 r.