Łukasz Szewczyk15.07.2016 (16:35)6 komentarzy

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Magic Mike XXL" - sierpień w HBO i Cinemax

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Magic Mike XXL", "Miasteczko Cut Bank" oraz "Cienki Bolek" - to główne premiery filmowe sierpnia na antenie HBO. Nie zabraknie także nagradzanych filmów dokumentalnych HBO, w tym m.in. Okaleczone" oraz "America".
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"
HBO HD
HBO HD
W sierpniu 2016 roku kanał filmowy HBO w ramach niedzielnego pasma premierowego przygotował następujące pozycje filmowe:
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" (7 sierpnia) - wyreżyserowany przez J.J. Abramsa siódmy epizod kultowej sagi George'a Lucasa i jeden z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Zdobył pięć nominacji do Oscara oraz osiem statuetek Saturna. Plus Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver i Daisy Ridley
"Miasteczko Cut Bank" (14 sierpnia) - młody człowiek rejestruje kamerą zabójstwo listonosza, ale prowadzący sprawę szeryf nie wierzy, że chłopak znalazł się na miejscu zbrodni przypadkiem. Przewrotny thriller trzyma w napięciu i zachwyca wyjątkowym klimatem.
"Cienki Bolek" (21 sierpnia) - zwariowana komedia o skazanym za oszustwa milionerze, który z pomocą pracownika myjni samochodowej przygotowuje się do odsiadki w więzieniu. W głównych rolach dwaj popularni komicy: nominowany do Złotego Globu Will Ferrell oraz Kevin Hart
"Magic Mike XXL" (28 sierpnia) - grupa przystojnych striptizerów postanawia w wielkim stylu pożegnać się z publicznością, zapraszając na tournée legendarnego Mike'a. Elektryzujące, układy taneczne, rewelacyjna ścieżka dźwiękowa i gwiazdorska obsada: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash oraz Adam Rodriguez

Pozostałe premiery filmowe miesiąca w HBO to: "Spojrzenia" (4 sierpnia), "Moja matka" (5 sierpnia), "Ania z Zielonego Wzgórza" (6 sierpnia), "Witaj w domu" (11 sierpnia), "Sięgając wysoko" (13 sierpnia), "Paryska dziwka i książę" (18 sierpnia), "Stan napięcia" (19 sierpnia), "Villads z Valby" (20 sierpnia), "Jezioro Górne" (25 sierpnia), "Labirynt kłamstw" (26 sierpnia), "Grease: Na żywo" (26 sierpnia).

Od 27 sierpnia 2016 roku kanał HBO3 rozpocznie emisję serialu "Bez zobowiązań 2". Jest to olejna odsłona perypetii samotnej matki Valerie, która wraz ze swoją nastoletnią córką mieszka w domu swojego młodszego brata - niepoprawnego lekkoducha, twórcy internetowego portalu randkowego. W drugim sezonie bohaterowie wciąż próbują się wzajemnie wspierać w poszukiwaniach szczęścia i miłości.

Kontynuowana będzie emisje seriali i programów rozrywkowych: "Długa noc", "Gracze 2", "Wicedyrektorzy", "VICE 2", "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3", "Rozmowy Billa Simmonsa", "Bez zobowiązań", "Kłamstwa na sprzedaż 5" oraz "Ray Donovan 4".

W ramach dokumentalnego cyklu Bez Cenzury kanał HBO2 pokaże trzy premierowe filmy "Daleko za słońcem" (3 sierpnia) - dokument produkcji HBO Europe opowiadający o czeskim lekarzu, który założył szpital w kenijskim miasteczku Itibo i uratował setki ludzi. Jest to obraz przywracający wiarę w drugiego człowieka. "Okaleczone" (17 sierpnia) - poruszający dokument HBO Europe poświęcony problemowi autoagresji, a dokładnie kobietom, które aby rozładować napięcie psychiczne, dokonują samookaleczeń. Bohaterki obrazu otwierają się przed widzem, dzieląc się z nim swoimi lękami i mrocznymi sekretami. Z kolei "Amerika" (24 sierpnia) to nostalgiczny dokument HBO Europe poświęcony legendarnej czeskiej społeczności włóczęgów. Film opowiada o ludziach, którzy marzą o bezwzględnej wolności i ucieczce od miejskiego zgiełku. Pokazuje społeczność, która odrzuciła zdobycze cywilizacji i prowadzi spokojne życie w lasach.Filmowy kanał telewizyjny Cinemax w sierpniu 2016 roku zaprezentuje następujące premiery filmowe: "45 lat" (6 sierpnia), "Mam na imię Emily" (7 sierpnia), "Muzeum niewinności" (14 sierpnia), "Duchy z Enfield, cz. 1" (19 sierpnia), "Jeden, dwa" (21 sierpnia), "Duchy z Enfield, cz. 2" (26 sierpnia), "Ludzie ptaki" (28 sierpnia)

Komentarze (1 - 6 z 6)

Chyba dopiero we Wrześniu nadadzą Pitbul Nowe porządki .oraz 11 minut
 6  
Na Cinemax będzie też serial "Opowieści Neila Gaimana"
 5  
Lepiej niż Canal+ :]
 1  
Ja tez jestem za przejeciem nc+ przez POLSAT. Czekam na fuzje oraz likwidacje kanalow Canal+, stworzeniu dodatkowych kanalow HBO, moze Cinemax jak w USA oraz stworzeniu Polsat Film 1-3 bez reklam. :P Ciekawe, co bedzie prawami sportowymi, moze wejdzie jeszcze Fox Sports? Pomarzyc mi tez wolno, prawda? :) Kto nie marzy, ten nie zyje. :)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 16 lipca 2016 o 19:19:18 przez -).
Kinoman.Najwiekszy (usunięte konto #36721) 16.07.2016 (19:14:30)
 12  
Ray Donovan wraca do HBO i to jest najważniejsza informacja.
 6  
Inni nie popierają Fuzji nc+ z Cyfrowym Polsatem, bo masz 11 minusów!
 1