Łukasz Szewczyk18.07.2016 (11:55)37

Kolejny cios nc+ w Canal+. Abonenci ostro krytykują nową wersję "Ligi+ Ekstra"

Canal+ nie ma dobrego okresu pod skrzydłami nc+. Od czasu fuzji Cyfry+ z "n", pod adresem stacji pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy. Po utracie wielu piłkarskich praw piłkarskich, podwyższeniu abonamentu, dziwnej pakietyzacji, teraz przyszedł czas na "uatrakcyjnienie" kultowego programu "Liga+ Extra".

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 37)

Mogliby chociaż tym "kibicom" dać szaliki wszystkich ekstraklapowych klubów to by jakoś wyglądało. A tak jest mizernie... Ogólnie jak zapowiadali że będą z kibicami myślałem że będą zapraszać przedstawicieli prawdziwych kibiców klubów Ekstraklasy, a nie statystów udających kibiców. Po za tym zgadzam sięz resztą że C+ obecnie to dno jak na tą cenę. Pełny pakiet Prestige jest wart nie więcej niż 20 zł!
 22  
Jak TVN przykłada do czegoś rękę - wróży to rychły upadek. I dobrze :)
 17  
dno osiągnęli chwaląc sie Pucharem Króla, których to rozgrywek do tej pory nikt nie chciał, myślałem ze może byc tylko lepiej, myliłem się
 14  
Kiedyś za czasów Cyfry+, to Canal+ miał swoją renomę. Teraz traci na wszystkich frontach. Podniesienie abonamentu (nie wiedzieć za co) też im na dobre nie wyszło. Wymyślenie C+1 oraz C+ Discovery czy Seriale kolejna padaka (jak pokazują wyniki oglądalności). Jak to się mówi.....lepsze jest wrogiem dobrego i coś w tym jest. Wiele osób przedłużających bierze Canal+ w wersji 6 kanałów, bo na tym Discovery czy Serialach, bardzo rzadko jest cos fajnego do popatrzenia. Każda kolejna nowość nc+, to kolejny strzał w stopę. No cóż, cierpliwość abonentów ma swoje granice.....
 20  
Zrezygnowałem z canal+ i zaraz potem z nc+. Do furii doprowadzili mnie gdy próbowali wmówić, że gorsza oferta filmowa i sportowa za większa kasę została przygotowana specjalnie dla mnie jako wieloletniego abonenta canal+!

Bez canal+ i bez nc+ żyje się lepiej!
 15  
Rezygnujcie, bardzo dobrze. NC+ nie ma być masówką a'la Cyfrowy Polsat, tylko platformą przeznaczoną dla bogatych ludzi z wyższych sfer, którzy są gotowi zapłacić wyższy abonament i oglądać najwyższej jakości kontent premium.
Grzegorz Wandałowicz 18.07.2016 (19:41:53)
 25  
Rezygnujcie, bardzo dobrze. NC+ nie ma być masówką a'la Cyfrowy Polsat, tylko platformą przeznaczoną dla bogatych ludzi z wyższych sfer, którzy są gotowi zapłacić wyższy abonament i oglądać najwyższej jakości kontent premium.
Na Satkurierze robisz dziesiątki wpisów w których wychwalasz pod niebiosa NC+ i parowanie "kontentu". Zostań tam i ręce precz od media2.pl.
 15  
Będę komentować gdzie tylko mi się podoba i nie ma trollu jeden czegoś takiego jak parowany kontent, tylko parowane karty.
Nc+ wprowadza moduły CI+ (dziwię się, że nie było o tym wzmianki na media2, przecież jest to bardzo ważny krok) i wierzę, że przyspieszy to proces wycofywania z obiegu kart Cameleon po dawnej Cyfrze+, które i tak były tolerowane moim zdaniem zbyt długo i hamowały prawidłowy rozwój platformy (nieparowana karta = gorsze zabezpieczenie kontentu = gorsza pozycja w negocjacjach z dostawcami kontentu premium). Ale wszystko wskazuje na to, że teraz sprawy pójdą ku lepszemu. Wierzę, że moja kochana platforma nc+ jeszcze rozwinie skrzydła i pokaże całą swoją potęgę. Wierzę, że stanie się czołowym i niedoścignionym dostarczycielem kontentu premium najwyższej klasy, maksymalnie zabezpieczonego do granic możliwości!
Grzegorz Wandałowicz 18.07.2016 (20:07:12)
 17  
Do fikander

nie wracać na jego uwagi Grzegorz Wandałowicz wszystkich już wiemy jaki jest, wiadomo jest niepełnosprawny nie jest świadomy coś wypisuje , on powinno idź na leczeniu Szpitalu Psychiatryczne.

Do Grzegorz Wandałowicz zabierać twojej zabawki Platformę nc+ spadaj na drzewo nie pokazuje się na forum już to denerwuje człowieka jesteś bardziej porąbany od Kaczyńskiego.
Kinoman.Najwiekszy (usunięte konto #36721) 18.07.2016 (20:10:57)
 2  
Cóż, teraz nc+ nie ma już lepszej oferty piłkarskiej od CP, więc nie dziwi mnie krytyka. Po tym jak w CP pojawiły się Eleveny, to CP jest zdecydowanie najlepszą opcją dla kibica sportowego. O czym zresztą przekonaliśmy się parę dni temu podczas Euro.
 5