Łukasz Szewczyk18.07.2016 (11:55)37

Kolejny cios nc+ w Canal+. Abonenci ostro krytykują nową wersję "Ligi+ Ekstra"

Canal+ nie ma dobrego okresu pod skrzydłami nc+. Od czasu fuzji Cyfry+ z "n", pod adresem stacji pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy. Po utracie wielu piłkarskich praw piłkarskich, podwyższeniu abonamentu, dziwnej pakietyzacji, teraz przyszedł czas na "uatrakcyjnienie" kultowego programu "Liga+ Extra".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 37)

Ten program to jest kpina. Tylko śmieszkują, żartują i nigdy nie mówią jak jest. Robią dobrą minę do złej gry. Nie krytykują ekstraklapy bo wiedzą że krytyka tej marniutkiej ligi jest równoznaczna z antyreklamą C+, zwłaszcza teraz jak ekstraklapa to właściwie jedyne źródło ich wpływów. A forma z publicznością jest żenująca, ta publika biedna siedziała z takimi zmęczonymi twarzami że tyle czasu musieli słuchać o jakiejś badziewnej lidze, pewnie jacyś statyści sobie dorabiają, mogliby zapraszać prawdziwych kibiców, ale przecież oni już kiedyś mówili że kibice nie mają nic do gadania więc zapraszają podstawionych statystów... Swoją drogą to jakiś ewenement że płatna stacja tv premium pokazuje amatorskie pseudo rozgrywki piłkarskie - to trochę tak jakby w PPV nadawać rozgrywki z San Marino albo Wysp Owczych, raczej chętnych by nie było. Nasze klubiki już w przedbiegach europejskich pucharów kompromitują się i pokazują ile warta jest ekstraklapa odpadając z klubami macedońskimi itp tworami.
 54  
Od połączenia "N" z Cyfrą, Canal+ to jedna wielka porażka nie warta swojej ceny. A przecież miało być tak kolorowo! Za czasów Cyfry miałem w kablówce C+ za 25 zł miesięcznie i bylo wszystko czego chciałem, najlepsze ligi piłkarskie, NBA + dobre kino. Teraz potracone prawa filmowe, ekstraklapa, konie, żaglówki, golfik i cena z kosmosu ... HeHeHe. to ja już wolę HBO+Eleven za mniej i mam lepszą ofertę sportowo-filmową.
 50  
Nie oglądam tego programu ponieważ nie interesuje mnie polska liga, ale widzę,że nieudacznicy znowu coś skopali :) Czy mnie to dziwi? NIE! Od początku powstania nc+ raz za razem coś knocą. Zaczęło się od próby łupienia klientów, do utraty - moim zdaniem zaplanowanej - praw sportowych .. A przecież było jeszcze kilka większych, i mniejszych wpadek... Ot choćby rozmnożenie C+ którego nikt nie ogląda. Mam nadzieję,że szlag trafi to całe nc+, bo na to zasługują!
 39  
Już wolę Polsat i nie owijanie w bawełnę Pana Borka że w Polsce gramy "hobby futbol" niż te sztuczne uśmieszki i robienie na siłę otoczki jakbyśmy byli wiodącą ligą piłkarską.
 25  
Tylko gdyby Pan Borek miał prawa do Ekstraklasy, to by wychwalał ja pod niebiosa, tak jak robią to teraz z I ligą. Jak to ona fajna, ciekawa, pasjonując i interesująca...
 11  
Odnoszę wrażenie że wszystko czego złapie się ITI to schrzani, a ludzie ich krytykują i są wściekli. TVN = każdy widzi ilu mają przeciwników. Przejęli Legię = zmienili herb klubu, kibice protestowali przeciwko właścicielom. Platforma "N" = wielki pocisk w internecie, krytyka pseudo komentatorów sportowych. A teraz NC+ i przejęcie C+ = utrata praw filmowych i sportowych, ludzie są wściekli, a dawniej znaleźć krytyczny wpis na stronach o mediach odnośnie Canal+ to był cud bo wszyscy zawsze byli zachwyceni.
 43  
Zapomnialeś jeszcze o falstarcie platformy NC+ i głiśnym proteście abonentów Cyfry
 35  
U mnie w kablu za czasów ligi hiszpańskiej i włoskiej w C+ abonament za full pakiet był 25 zł, a teraz krzyczą 70 i nawet nie ma dostępu do C+Sport Online ani kanału n37. Żarty sobie robią. Jak do czasu fazy grupowej LM nie dadzą dostępu do tych usług dla kablówkarzy to rezygnuję z C+ bo co raz bardziej mnie to wkurza. Drogo i nie ma co oglądać! Filmy słabe, a sport też co raz gorszy... Co raz częściej przełączam się na Eleven bo tam jest jakiś konkret a w C+ w tym czasie ekstraklapa albo golf. Regaty, golf czy konie to kojarzą mi się bardziej z ofertą jakiegoś TVP Sport niż kanału premium... :-/
 22  
ja już wiedziałem że nikt dobrego nie wychodzi nc+ Canal+ to wielkie dno czekam jak zniknie rynku Canal+, dla mnie wystarczyć Eleven HBO moich kablówki jest niegwarantowane kanał Canal + nsport HD Domo + HD Kuchnia + HD Teletoon HD Mini Mini HD, bo kablówki wiedział o tym dobrze że za gdzie długo będzie koniec Platformie nc + czekam na to .żebyś takie ceny dawać na Canal + nie jest wartę cena, a jeżeli chodzi o filmy to korzystam Smart TV na usługę vod Chili Cinemax Amazon video wiedz do nikt czego nie jest mi potrzebne Canal + dla mnie jest skończona Platforma nc+
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 lipca 2016 o 13:34:47 przez -).
Kinoman.Najwiekszy (usunięte konto #36721) 18.07.2016 (13:33:10)
 12  
Jak to dobrze że już z tego zrezygnowałem. Nie będę płacił więcej za mniej.... A oni właśnie takich jeleni teraz szukają co im zapłacą 3x więcej za 3x mniej.
 21