Łukasz Szewczyk18.07.2016 (11:55)37

Kolejny cios nc+ w Canal+. Abonenci ostro krytykują nową wersję "Ligi+ Ekstra"

Canal+ nie ma dobrego okresu pod skrzydłami nc+. Od czasu fuzji Cyfry+ z "n", pod adresem stacji pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy. Po utracie wielu piłkarskich praw piłkarskich, podwyższeniu abonamentu, dziwnej pakietyzacji, teraz przyszedł czas na "uatrakcyjnienie" kultowego programu "Liga+ Extra".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 37)

Jedyne z czym mogę się zgodzić to cena, faktycznie cena abonamentu nie jest w NC+ zbyt atrakcyjna, zwłaszcza dla nowych klientów. Ale cała reszta to niepotrzebne jojczenie. Canal+ to nadal marka oferująca najlepsze filmy i wiele nowych premier w wielu wytwórni, w tym wiele polskich premier, pojawia się właśnie tutaj. Marka Cana+ generalnie bardziej kojarzy się z filmem niż ze sportem, ale fani sportu chcieli by żeby było inaczej. Canal+ nadal, pomimo silnej konkurencji, zachował prawa sportowe do kluczowych rozgrywek piłkarskich jak Liga Mistrzów, Liga Europejska, czy Ekstraklasa oraz nabył prawa m.in do piłki ręcznej, żużla czy golfa.
 25  
taaa "Canal+ to nadal marka oferująca najlepsze filmy" potracone prawa do kilku wytwórni na rzecz HBO. "Marka Cana+ generalnie bardziej kojarzy się z filmem niż ze sportem" zdecydowana większość abonentów C+ W Polsce bierze ten pakiet dla sportu. a LM i LE będą w C+ do czasu wygaśnięcia praw a potem przejmą to inni gracze Eleven albo Fox Sports które caly czas czeka przyczajone żeby na dobre wejść do Polski to samo czeka w przyszłości angielską Premier League. Jeśli chodzi o LM ręczną to ja dziękuję bardzo za taki komentarz jak w C+, wybieram Eleven. C+ powoli się kończy niestety czy ktoś tego chce czy nie. Po prostu to widać, a już największym chamstwem jest to że podwyższyli abonament widzą odpływ abonentów i łatają dziurę w kasie po tych co odeszy najwierniejszymi widzami którzy wciaż chcą za to płacic!
 17  
Chciałbym mieć dostęp do Canal+Discovery w Vectrze, ale nie za cenę 50 PLN.
 12  
@peteli_new

To pomyśl sobie że ja mógłbym od mojego dostawcy internetu(100Mb/s za 3 dychy) gdybym dobrał TV pakiet mini i do tego paczkę (8 kanałów) canal+ płacił bym niecałe 40 zł.! a w pakiecie z internetem 65zł. ( tak mam taką możliwość bo mam ulgę na wszystkie usługi 50%) i nie biorę bo ten badziew spod marki żabojadów wisi mi jak kilo kitu.
Mam CP a tam wszystko co lubię a co najważniejsze brak pseudoklasy :)
 6  
11 jest za 15 zł i to jest jak na razie oferta na miarę polskiego kibica. Sport w nc+ nie powinien kosztować wiecej jak 20 zł na mies.
 12  
Chciałbym mieć dostęp do Canal+Discovery w Vectrze, ale nie za cenę 50 PLN.
Uwierz mi że tego nie warto brać nawet za 5 zł...
 10  
A mnie się akurat nowa formuła L+E podobała.Pazdana słuchałem a oglądałem fajną laskę za nim :)
 21  
Też jestem za tym, by ten program z publicznościa nie był, lepiej jak prowadzili w studiu i bez publiczności. A co z Premiership jest w NC+ na ten sezon od sierpnia.
 15  
Canal+ na siłe szuka rozrywki promującej jego sportowo bardzo słabą ofertę. Utrata praw do wielu lig to ich wielka porażka. Polsat w tym czasie inwestował w rózne dyscypliny, a ostatnio po dodaniu 11-stek ich oferta sportowa znacząco przewyższa konkurencję.
 9  
A mnie się akurat nowa formuła L+E podobała.Pazdana słuchałem a oglądałem fajną laskę za nim :)
Mniemam że ta laska - to laska dziadka:)
 3