Łukasz Szewczyk27.07.2016 (18:10)2 komentarze

Zbigniew Zamachowski w drugim sezonie serialu HBO "Pakt" (wideo)

Do obsady serialu HBO "Pakt" dołączył Zbigniew Zamachowski. Wcieli się w postać śląskiego biznesmena. W nowym sezonie będzie można śledzić również losy znanych już bohaterów granych przez Adama Woronowicza i Sebastiana Fabijańskiego.
Zbigniew Zamachowski w drugim sezonie seirlu "Pakt" / Fot. Piotr Litwic
Zbigniew Zamachowski w drugim sezonie seirlu "Pakt" / Fot. Piotr Litwic
Zbigniew Zamachowski zagra Romana Hanusa, śląskiego biznesmena o niejasnych politycznych powiązaniach. - Od pierwszych stron scenariusza jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki jest prowadzona akcja, a przy tym gra z widzem. Każda postać ma w sobie wiele niuansów, podobnie jak mój bohater, który z pozoru wydaje się być sympatycznym przedsiębiorcą - mówi Zbigniew Zamachowski.
Jedną z głównych postaci drugiego sezonu jest Dariusz Skalski, w którego postać wciela się Adam Woronowicz. Były minister wraca do polityki i zakłada nową partię. Szefem jego sztabu wyborczego jest dawny asystent Patryk Sawicki - w tej roli Sebastian Fabijański.


Drugi sezon "Paktu" powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Reżyseruje Leszek Dawid, a autorem zdjęć jest Paweł Flis. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki.


Premiera sześcioodcinkowego drugiego sezonu serialu Pakt została zaplanowana na jesień 2016 roku. Akcja serialu dzieje się w Warszawie oraz na Śląsku. Rozpoczęte w kwietniu zdjęcia potrwają do początku sierpnia.


Materiał z planu - Warszawa:


Materiał z planu - Śląsk:

Komentarze (1 - 2 z 2)

Wyskamlał tą rolę u producentów,a ci podali mu rękę żeby w końcu nie zalegał z alimentami na pokaźną gromadkę swoich pociech dzieciorub.
 6  
marny aktorzyna i kurdupel
 4