Łukasz Szewczyk25.08.2016 (17:32)4 komentarze

We wrześniu odkodowany weekend z Cinemax

We wrześniu 2016 roku kanały Cinemax zadebiutują w nowej odsłonie. Z tej okazji nadawca przygotował promocję dla widzów, w postaci odkodowanego weekendu.
Cinemax
Od 1 września 2016 roku kanały Cinemax zyskają nowe logo. To jednak nie koniec zmian. Główny kanał Cinemax będzie prezentował głównie kino amerykańskie oraz produkcje własne CInemax. Natomiast Cinemax 2 emitował będzie głównie filmy europejskie i kino międzynarodowe.
Wraz ze zmianami nadawca przygotował odkodowany weekend Cinemax 10 i 11 września 2016 roku, by widzowie mogli bliżej zapoznać się z nową odsłoną kanałów.

W tym czasie główny kanał Cinemax rozpocznie emisję nowego serialu "Zamęt" (od 10 września) pokazującego losy młodego mężczyzny, który powraca do rodzinnego Memphis z wojny w Wietnamie i próbuje odnaleźć się w normalnym życiu. Odrzucony przez bliskich, rozpoczyna współpracę z gangsterami. W głównych rolach występują: Logan Marshall-Green, Jodi Balfour, zdobywca Złotej Palmy Peter Mullan, Nikki Amuka-Bird oraz Damon Herriman.

Z kolei niedzielną premierą na antenie odkodowanego Cinemax będzie film "Uczeń" (11 września). Vincent Cassel w roli charyzmatycznego lidera komuny, który sprawuje niepodzielną władzę nad jej młodocianymi członkami. Film otrzymał liczne nominacje do nagród AACTA, australijskich AFCA Awards oraz nagrodę za zdjęcia na festiwalu w Sundance.

Z kolei sobotnią premierą Cinemax 2 będzie islandzki dramat "Fusi" (10 września). Samotny Islandczyk poznaje atrakcyjną kobietę, która wprowadza w jego życie wiele niespodziewanych zmian. Chwytająca za serce opowieść o miłości Dagura Kariego zdobyła nagrody na Tribeca Film Festival i na MFF w Kairze.

Natomiast niedzielną premierą Cinemax 2 będzie szwajcarski, poruszający dramat "Alpejski bunt" (11 wrzenia) o nierozumianym przez rodziców chłopaku, który wspólnie z grupą zbuntowanych nastolatków rozpoczyna wojnę przeciwko światu dorosłych. Produkcja zdobyła nagrody dla najlepszego młodego aktora (Benjamin Lutzke) i za najlepszy film na festiwalu Maksa Ophulsa

Komentarze (1 - 4 z 4)

Odkodowane czyli FTA czy tylko dostępne w niższych pakietach?
 1  
yki czytaj dokładnie Odkodowane będzie TYLKO na weekend w związku ze zmianą logotypów i oferty programowej kanałów. Sam kanał jest dodatkowo płatny w niższych pakietach
Krzysztof Jędrzejewski 25.08.2016 (19:33:02)
 1  
Wreszcie logo znane na całym świecie m.in. w USA wkroczy do PL :)
 4  
Najlepszy pakiet premium według mnie. Nietuzinkowe kino, filmy niedostępne nigdzie indziej. Czesto przed premierową emisją nie mają nawet 1 głosu ma filmweb albo tylko kilka. Oby po zmianach Cinemax zachował swój poziom albo jeszcze sie poprawił. Z jednej strony fajnie ze bedzie wiecej do ogladania ale z drugiej takie opoznienie +24h na Cinemax2 wzgledem Cinemax przydawało sie czasem.
 1