Łukasz Szewczyk27.08.2016 (14:27)17 komentarzy

Jesień w Polsacie: Kabarety, nowe seriale, gotujące gwiazdy, taniec, premiery filmowe

"Kabarety na żywo" oraz codzienne seriale "Gliniarze" i "Na ratunek 112" - to nowości jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na antenę wracają także sprawdzone hity, jak m.in. "Przyjaciółki", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi Znajomo", "Hell's Kitchen" czy "Top Chef" z gwiazdami.
Polsat HD
Pierwszą z jesiennych nowości telewizji Polsat jest program "Kabaret na żywo" (niedziela godz. 20.00, od 4 września 2016 roku). W dwugodzinnym mini kabareton na żywo udział wezmą m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim "Góralem", Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Cezary Pazura. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetni swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak czy chór Sound'n'Grace.
Drugą nowością jest nowy serial z gatunku docu-crime "Gliniarze" (od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, od 29 sierpnia). Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić pięć razy w tygodniu codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Tytułowi "Gliniarze" to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa. Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także - jak wynika z policyjnych statystyk - najniebezpieczniejszym mieście w Polsce.

Trzecią nowością jest codzienny serial "Na ratunek 112" (od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, od 29 sierpnia) prezentujący kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej. Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym.

Jesienią 2016 roku na antenie Polsatu nie zabraknie także sprawdzonych hitów. Na antenę wraca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (piątek o godz. 20.00, od 2 września). W szóstej edycji na parkiecie o Kryształową Kulę i pieniądze powalczą tej jesieni: aktorka Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; wokalista chóru Sound'n'Grace - Kamil Mokrzycki oraz Walerija Żurawlewa; aktorka Urszula Dębska i Wojciech Jeschke; aktor, Robert Wabich i Hanna Żudziewicz; aktorka Olga Kalicka i Rafał Maserak; aktor Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; instruktorka fitnessu i dziennikarka Mariola Bojarska - Ferenc i Tomasz Barański; aktorka Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; wokalista Sławomir z Magdaleną Molędą; aktorka i królowa polskiej sceny kabaretowej Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; aktor Tomasz Ciachorowski oraz Natalia Głębocka. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Na antenę Polsatu wraca także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (sobota o godz. 22.00, od 3 września). Po raz szósty widzowie będą podziwiać zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej. W jesiennej edycji śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

Jesienią Polsat przygotował specjalną wersję kulinarnego show "Top Chef", czyli "TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni" (środa godz. 20.40, od 7 września) Tym razem do walki na smaki stanie 13 uczestników, których łączy pasja do gotowania, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Wszyscy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju. A będą to: Małgorzata Kalicińska, Maciej Skrzątek czyli Wróżbita Maciej, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kurek, Olga Bończyk, Andrzej Bachleda, Anita Sokołowska, Tomek Oświęciński, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Beata Oleszek, Rafał Maserak oraz Piotr "Vienio" Więcławski. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Program poprowadzi Maciek Rock, który nie umie gotować, ale bardzo lubi jeść.


Wraca także "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" (wtorek o godz. 20.05, od 6 września). Jesienią program zmieni oblicze. W szóstym sezonie, porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce będzie strzegł nowy szef kuchni - Michał Bryś. Już niebawem w trudnej sztuce gotowania zmierzy się szesnastu śmiałków, którzy przez dziesięć tygodni będą pracować w pocie czoła u boku szefa. Tylko najlepszym i najbardziej wytrwałym uda się przetrwać i opuścić program z podniesioną głową.

Jesienią na antenie Polsatu widzowie zobaczą także m.in. ósmy sezon serialu "Przyjaciółki" (czwartek o godz. 21.10, od 1 września) oraz nowy sezon serialu "Świat według Kiepskich" (środa o godz. 20.05, od 7 września). Kontynuowana będzie "Pierwsza miłość" (od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, od 29 sierpnia).

Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: "Pielęgniarki" (od poniedziałku do piątkuo o godz. 12:00, od 29 sierpnia) "Trudne sprawy" (od poniedziałku do piątku,o o godz. 13:00, od 29 sierpnia), "Dlaczego ja?" (od poniedziałku do piątku,o o godzinie 14:45, od 29 sierpnia) oraz "Zdrady" (czwartek o godzi. 22:10, od 1 września). Wraca także "Rinke za kratami" (środa o godz. 22.05, od 7 września).

Wraca też lubiany przez widzów program "Nasz nowy dom" (czwartek o godz. 20.05, od 1 września). W tym sezonie ekipa programu odwiedzi zachodniopomorskie, gdzie wyremontuje dom samotnego ojca w Łubowie koło Szczecinka. Po raz pierwszy ekipa będzie w Bieszczadach i w górach Świętokrzyskich, pomożemy również potrzebującym na Zamojszczyźnie. Za plany architektoniczne podobnie jak w poprzednim sezonie odpowiadać będą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, a w ekipie obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego pojawi się nowy w programie - Jarek Powirski.

Jesienią Telewizja Polsat pokaże także przeboje kinowe ostatnich lat, w tym premiery w telewizji otwartej: "Bez litości", "Niezniszczalni 3", "Ewolucja planety małp", "Exodus: Bogowie i królowie", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Pingwiny z Madagaskaru", "Skubani", "Rio 2", "Jak wytresować smoka 2" i "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca". Od 4 września o godzinie 22:05 na antenie Polsatu zadebiutuje też nowy serial zagraniczny - "CSI: Cyber".

Na antenie Polsatu pozostają także programy "Interwencja" oraz "Państwo w Państwie"

Komentarze (1 - 10 z 17)

NIE ROZUMIEM DLACZEGO JUŻ NIE PAMIĘTAM OD KIEDY ODPUSZCZAJĄ SOBIE PASMO O 19:30 DAJĄC POWTÓRKI. PRZECIEŻ MOGLI BY W TYM PAŚMIE UMIEŚCIĆ PREMIEROWY ZAMKNIETY SERIAL OBYCZAJOWY (z zamkniętą fabuła tak jak np. w TVN "Singielka", "Brzydula", "Majka", "Julia") BĄDŹ TELETURNIEJ
 13  
Lepiej Małolaty utrzymać niz dawać Dlaczego ja? i Trudne sprawy. O 19:30 dałbym Malanowskiego narazie chodzby powtorki to moze sie sprawdzić bo 16:30 była pora wczesna!!!!!
 16  
PRZECIEŻ MOGLI BY W TYM PAŚMIE UMIEŚCIĆ PREMIEROWY ZAMKNIETY SERIAL OBYCZAJOWY (z zamkniętą fabuła tak jak np. w TVN "Singielka", "Brzydula", "Majka", "Julia") BĄDŹ TELETURNIEJ
A potem Violetta, Sabrina, Magda i Kaśka.
Żeby docelowy target czyli kobiety z dużych miast siedziały przed TV i patrzyły na ten zidiociały plastikowy odrealniony świat, jedząc przy tym fit-sałatki.
 18  
Jak mawiał kohelet: Marność nad marnościami...
 13  
walić kroka w zęby i jego żałosny polsat dla półmózgów
 12  
Jak to zwykle w Polszmacie zrzynka z konkurencji.
"Na ratunek 112" czyli zapewne gorsza wersja "Na sygnale" (TVP 2)
"Top Chef Gwiazdy" - Agent - Gwiazdy (TVN)
Zresztą Terentiew mogłaby otwarcie przyznać, że swoje programy kieruje głownie do plebsu i idiotów. Jedna wielka żenada
 9  
Polsat to typowy kanał dla biedoty, której nie stać na nic lepszego od DVB-T i nigdy nie widziała prawdziwej telewizji. Wymagający ludzie z wyższych sfer, którzy czegoś się w życiu dorobili, mogą bez problemu sobie pozwolić na płatną telewizję premium (kablówkę lub platformę satelitarną premium) w bezkompromisowej i obłędnej jakości rozumianej nie tylko jako ekskluzywny i wartościowy kontent, ale też najwyższe technologiczne standardy emisji. Szczęka aż sama opada z wrażenia na drugą półkulę do Australijczyków. My, abonenci płatnej telewizji premium, nawet nie spoglądamy na takie bezwartościowe kanały jak Polsat, ponieważ mamy dostęp do mnóstwa lepszych kanałów z premierami filmowymi, dokumentem, wartościowym sportem i muzyką inną niż prostackie disco polo. A wy sobie oglądajcie setną powtórkę Ferdynanda Kiepskiego, hahahahahaha żal mi was naprawdę.
Wandał Grzegorzowicz 28.08.2016 (8:05:55)
 2  
Zresztą Terentiew mogłaby otwarcie przyznać, że swoje programy kieruje głownie do plebsu i idiotów.
Edward Miszcaak z TVN-u swoje programy kieruje do wysublimowanego i wyrobionego inteligentnego widza. :)

Polsat to typowy kanał dla biedoty, której nie stać na nic lepszego od DVB-T i nigdy nie widziała prawdziwej telewizji. Wymagający ludzie z wyższych sfer, którzy czegoś się w życiu dorobili, mogą bez problemu sobie pozwolić na płatną telewizję premium (kablówkę lub platformę satelitarną premium)
Jestem menelem, mieszkam w szopie, mam 2 dzieci, biorę co miesiąc 2 X 500+ = 1000 zł. Jestem człowiekiem z najwyższych sfer, bo mam najdroższy pakiet NC+ za 150 zł. To tacy jak ja utrzymują płatną TV w Polsce przy życiu.
 1  
Czyli jak zawsze na jesień będzie co w TV oglądać. Strasznie jestem ciekaw tych kabaretów w niedzielę - powiem szczerze, że mnie tym pomysłem bardzo pozytywnie zaskoczyli.
 7  
Strasznie jestem ciekaw tych kabaretów w niedzielę - powiem szczerze, że mnie tym pomysłem bardzo pozytywnie zaskoczyli.
Mnie też zaskoczyli z tymi kabaretami. na TVP ROZRYWKA lecą kabarety non stop prawie przez całą dobę. Na TVP 2 też są cały czas. A teraz jeszcze na Polsacie będą. :)
 4