Łukasz Szewczyk27.08.2016 (14:27)17

Jesień w Polsacie: Kabarety, nowe seriale, gotujące gwiazdy, taniec, premiery filmowe

"Kabarety na żywo" oraz codzienne seriale "Gliniarze" i "Na ratunek 112" - to nowości jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na antenę wracają także sprawdzone hity, jak m.in. "Przyjaciółki", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi Znajomo", "Hell's Kitchen" czy "Top Chef" z gwiazdami.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Ludzie z wyższych sfer, którzy czegoś się dorobili wcale nie oglądają telewizji, bo mają co innego do roboty a wolny czas przeznaczają na rozrywkę nie związaną z tv. To tyle w tym temacie, a ty bądź sobie nadal w tych "wyższych sferach" i oglądaj płatne odpadki po zagranicznych telewizjach :)
 8  
Sprawdzone hity mają to do siebie, że są sprawdzone i zawsze znajdzie się dla nich publika. Ten sposób przyrządzania ramówki Polsatowi daje sporą publikę, więc cóż tu więcej dodać.
 2  
Oni chyba mają najwięcej paradokumentów... :P
 2  
Mocna ramówka na jesień! TTBZ I NND najlepsze.
 1  
Ramówka polsatu pokazuje, że znów liderem oglądalności będzie polsat. Postawili co prawda na wiele sprawdzonych formatów (ale to w mojej ocenie plus) i pojawiły się nowe jak chociażby kabarety.
 2  
Polsat rulez again. Jesień znów będzie należeć do niego, a to dobre info, bo TVP nie da się oglądać - smutek, żal i brak ramówki (ot taka ich misja). Polsat działa dalej po swojemu i to zapewnia mu wiernych widzów.
 1  
Media narodowe czyli dawna TVP ma problem. Nie wiedzą jak się dobrać do polsatu, a on coraz lepiej sobie radzi bo wiele widzów dawnej publicznej kieruje się właśnie w ich stronę.
 0