Łukasz Szewczyk27.08.2016 (14:27)17

Jesień w Polsacie: Kabarety, nowe seriale, gotujące gwiazdy, taniec, premiery filmowe

"Kabarety na żywo" oraz codzienne seriale "Gliniarze" i "Na ratunek 112" - to nowości jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na antenę wracają także sprawdzone hity, jak m.in. "Przyjaciółki", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi Znajomo", "Hell's Kitchen" czy "Top Chef" z gwiazdami.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 17)

NIE ROZUMIEM DLACZEGO JUŻ NIE PAMIĘTAM OD KIEDY ODPUSZCZAJĄ SOBIE PASMO O 19:30 DAJĄC POWTÓRKI. PRZECIEŻ MOGLI BY W TYM PAŚMIE UMIEŚCIĆ PREMIEROWY ZAMKNIETY SERIAL OBYCZAJOWY (z zamkniętą fabuła tak jak np. w TVN "Singielka", "Brzydula", "Majka", "Julia") BĄDŹ TELETURNIEJ
 13  
Lepiej Małolaty utrzymać niz dawać Dlaczego ja? i Trudne sprawy. O 19:30 dałbym Malanowskiego narazie chodzby powtorki to moze sie sprawdzić bo 16:30 była pora wczesna!!!!!
 16  
PRZECIEŻ MOGLI BY W TYM PAŚMIE UMIEŚCIĆ PREMIEROWY ZAMKNIETY SERIAL OBYCZAJOWY (z zamkniętą fabuła tak jak np. w TVN "Singielka", "Brzydula", "Majka", "Julia") BĄDŹ TELETURNIEJ
A potem Violetta, Sabrina, Magda i Kaśka.
Żeby docelowy target czyli kobiety z dużych miast siedziały przed TV i patrzyły na ten zidiociały plastikowy odrealniony świat, jedząc przy tym fit-sałatki.
 18  
Jak mawiał kohelet: Marność nad marnościami...
 13  
walić kroka w zęby i jego żałosny polsat dla półmózgów
 12  
Jak to zwykle w Polszmacie zrzynka z konkurencji.
"Na ratunek 112" czyli zapewne gorsza wersja "Na sygnale" (TVP 2)
"Top Chef Gwiazdy" - Agent - Gwiazdy (TVN)
Zresztą Terentiew mogłaby otwarcie przyznać, że swoje programy kieruje głownie do plebsu i idiotów. Jedna wielka żenada
 9  
Polsat to typowy kanał dla biedoty, której nie stać na nic lepszego od DVB-T i nigdy nie widziała prawdziwej telewizji. Wymagający ludzie z wyższych sfer, którzy czegoś się w życiu dorobili, mogą bez problemu sobie pozwolić na płatną telewizję premium (kablówkę lub platformę satelitarną premium) w bezkompromisowej i obłędnej jakości rozumianej nie tylko jako ekskluzywny i wartościowy kontent, ale też najwyższe technologiczne standardy emisji. Szczęka aż sama opada z wrażenia na drugą półkulę do Australijczyków. My, abonenci płatnej telewizji premium, nawet nie spoglądamy na takie bezwartościowe kanały jak Polsat, ponieważ mamy dostęp do mnóstwa lepszych kanałów z premierami filmowymi, dokumentem, wartościowym sportem i muzyką inną niż prostackie disco polo. A wy sobie oglądajcie setną powtórkę Ferdynanda Kiepskiego, hahahahahaha żal mi was naprawdę.
Wandał Grzegorzowicz 28.08.2016 (8:05:55)
 2  
Zresztą Terentiew mogłaby otwarcie przyznać, że swoje programy kieruje głownie do plebsu i idiotów.
Edward Miszcaak z TVN-u swoje programy kieruje do wysublimowanego i wyrobionego inteligentnego widza. :)

Polsat to typowy kanał dla biedoty, której nie stać na nic lepszego od DVB-T i nigdy nie widziała prawdziwej telewizji. Wymagający ludzie z wyższych sfer, którzy czegoś się w życiu dorobili, mogą bez problemu sobie pozwolić na płatną telewizję premium (kablówkę lub platformę satelitarną premium)
Jestem menelem, mieszkam w szopie, mam 2 dzieci, biorę co miesiąc 2 X 500+ = 1000 zł. Jestem człowiekiem z najwyższych sfer, bo mam najdroższy pakiet NC+ za 150 zł. To tacy jak ja utrzymują płatną TV w Polsce przy życiu.
 1  
Czyli jak zawsze na jesień będzie co w TV oglądać. Strasznie jestem ciekaw tych kabaretów w niedzielę - powiem szczerze, że mnie tym pomysłem bardzo pozytywnie zaskoczyli.
 7  
Strasznie jestem ciekaw tych kabaretów w niedzielę - powiem szczerze, że mnie tym pomysłem bardzo pozytywnie zaskoczyli.
Mnie też zaskoczyli z tymi kabaretami. na TVP ROZRYWKA lecą kabarety non stop prawie przez całą dobę. Na TVP 2 też są cały czas. A teraz jeszcze na Polsacie będą. :)
 4