Łukasz Szewczyk29.08.2016 (13:25)2 komentarze

Interwencyjny Marcin Prokop, Łukasz Nowicki nowym głosem stacji - jesień w Radiu Złote Przeboje

Program Marcina Prokopa "Siła wyższa", skecze "Złotarodzinka.pl", "Weekend z gwiazdą", którego gospodarzem będzie Robert Janowski, Łukasz Nowicki jako głos stacji oraz zabawa dla słuchaczy "Muzyka daje radość" - to jesienne nowości Radia Złote Przeboje.
Radio Złote Przeboje
Od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-10.00 będzie nadawana poranna audycja "Złote Przeboje na dzień dobry", którą prowadzą Odeta Moro i Piotr Jaworski. W programie znajdą się nowe i dobrze znane słuchaczom Radia Złote Przeboje pozycje, jak np. wypowiedzi dzieci, które komentują różne aspekty rzeczywistości - często w zaskakujący i zabawny sposób.
Pasmo towarzyszące słuchaczom w pracy (emitowane w godz. 10.00-14.00) poprowadzi Jerzy Elvis Telesiński. W ramach pasma, od poniedziałku do piątku o 12.10, emitowany będzie nowy program Marcina Prokopa - "Siła wyższa". Znany dziennikarz będzie pomagać osobom, które poproszą go o załatwienie za nich pozornie niemożliwych do rozwiązania spraw.

Popołudniowe pasmo Radia Złote Przeboje (w godz. 14.00-18.00), poprowadzi duet Agnieszka Kasprzyk i Jarosław Budnik. Audycja o nazwie "W samo popołudnie" zmieni swój charakter na magazyn muzyczno-rozrywkowy pełen aktualnych informacji i konkursów.

Od poniedziałku do czwartku od 18.00 w paśmie wieczornym słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w konkursach i posłuchać wywiadów z polskimi i nie tylko muzykami - zarówno tymi z wieloletnim doświadczeniem, jak i stawiającymi pierwsze kroki w świecie rozrywki. Program poprowadzą na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brehl. Natomiast w każdy piątek po 18.00 Tomasz Brehl zaprosi wszystkich na "Listę przebojów Radia Złote Przeboje".

Dodatkowo, od poniedziałku do piątku na antenie stacji kilka razy dziennie pojawią się Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek, którzy wcielą się w postacie rodziców, mierzących się z nietypowymi pytaniami i problemami swojej pociechy w skeczach "Złotarodzinka.pl".

Gospodarzem "Weekendów z gwiazdą" w Radiu Złote Przeboje będzie Robert Janowski, który w każdą sobotę i niedzielę przez cały dzień przybliżać będzie słuchaczom sylwetki i najlepsze piosenki gwiazd muzycznych.

Od pierwszego weekendu września 2016 roku do Radia Złote Przeboje wraca też Marzena Rogalska z audycją "Rogalska od kuchni" (emisja w każdą sobotę między 10 a 12). W programie dziennikarka gościć będzie u znanych aktorów, piosenkarzy i innych gwiazd w czasie ich przygotowań do spektakli czy występów, często prowadząc rozmowy w teatralnych garderobach lub za sceną koncertową.

Od września 2016 roku w oprawie stacji pojawi się głos znanego aktora teatralnego, filmowego i dubbingowego Łukasza Nowickiego.

5 września 2016 roku na antenie Radia Złote Przeboje rozpocznie się też konkurs dla słuchaczy "Muzyka daje radość". W zabawie, opartej na rywalizacji dwóch osób, do wygrania będą słuchawki z limitowanej, specjalnej edycji Radia Złote Przeboje, złote smartfony z aplikacją do słuchania stacji oraz bilety na dowolny koncert w Polsce. Konkurs będzie rozgrywany na antenie trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku, przez 5 tygodni.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ramówka fajna.Fajnie,że wraca cotygodniowa lista przebojów,tylko niepotrzebny ten konkurs ,we wszystkich stacjach sa jakieś konkursy,w tej niepotrzebny.
 3  
Najlepszy i tak jest poranny program natomiast później wieje nudą. Liczę że Pani Kasprzyk i Pan Budnik cos wniosą do audycji, zobaczymy. Brakuje mi Huberta Radzikowskiego.
 0