Łukasz Szewczyk29.08.2016 (15:33)4 komentarze

"Klan" jesienią wraca do TVP1. Co w XX sezonie?

Mimo wielu medialnych spekulacji, w jesiennej ramówce TVP1 znalazło się miejsce na premierowe odcinki telenoweli "Klan". Emisja już od 29 sierpnia 2016 roku. Co czeka członków rodu Lubiczów w 20 sezonie?
Klan - grafika
Wszyscy członkowie klanu Lubiczów staną po wakacjach w obliczu nowych wyzwań, ale też będą musieli walczyć z przeszłością. Wspierana przez Rafalskiego (Jacek Borkowski) Beata (Magdalena Wójcik) poruszy niebo i ziemię, by wyrwana ze szponów sekty Małgosia (Suzanna von Nathusius) wreszcie odnalazła spokój. Z kolei Daniel (Marek Kossakowski) sam uzna, że tylko ciężko pracując w restauracji Moniki (Izabela Trojanowska) i próbując znaleźć wspólny język z Feliksem (Jan Piechociński), może odzyskać zaufanie matki i wrócić do normalnego życia po tym, jak dał się omotać przywódcom "Dzieci słońca". Agata (Maria Niklińska) i Jacek (Tomasz Bednarek) zmuszeni zostaną do rozstania się z marzeniami o adoptowaniu Damianka, który oddany zostanie pod opiekę ciotki. Zrozpaczeni Boreccy dojdą do wniosku, że - aby w przyszłości nie przeżywać podobnych rozczarowań - powinni jednak postarać się o własne dziecko! O wspólnym potomku coraz częściej będą też myśleć Agnieszka (Paulina Holtz) i Janusz (Michał Lesień-Głowacki), którzy zrozumieją, że nie potrafią żyć bez siebie...
Tymczasem czarne chmury zawisną nad związkiem Czesi (Anna Powierza) i Darka (Dariusz Lewandowski). Kurzawska kategorycznie sprzeciwi się wyjazdowi męża do pracy najpierw w Norwegii, a zaraz potem w Estonii, przypuszczając, że Darek rwie się nie tyle do zarabiania pieniędzy, co do swej nowej szefowej.

W obliczu poważnych problemów staną też Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk). Firma Jurka i Antka (Mirosław Jękot) znajdzie się na skraju bankructwa, a Chojnicki będzie chciał pożyczyć od żony pieniądze zarobione na wynajmie willi na Sadybie filmowcom, by spłacić swoje zobowiązania...

Nowy sezon telenoweli "Klan" na antenie TVP od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (od 29 sierpnia).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nikt w TVP niestety nie ma odwagi podjąć decyzję o zakończeniu tego gniota. Kiedyś to był owszem dość przyjemny, rodzinny serial z ciekawymi wątkami, niosący ważne wartości. Do czasu aż stał się parodią samego siebie.
 16  
Też nie jestem fanem, ale jeśli widzowie chcą oglądać klan, to nie ma powodu, żeby im to odbierac
 5  
wolałem Złotopolskich
 4  
Złotopolscy to był świetny serial, dobrzy aktorzy, zagrany z humorem.
 1