Łukasz Szewczyk31.08.2016 (12:57)5 komentarzy

Nowe oblicze kanałów Cinemax. Nowy układ ramówki kanałów i nowe logotypy

Od 1 września 2016 roku ramówka Cinemax i Cinemax2 będzie zaplanowana w nowy sposób. Filmy z głównego nurtu kina i seriale znajdą się w pierwszym kanale Cinemax, a kino festiwalowe, międzynarodowe i klasyka kina - w Cinemax2. Od początku września zostaną wprowadzone nowe logotypy Cinemax, a także nowa oprawa antenowa.
Kanały Cinemax i Cinemax2 oferują starannie wyselekcjonowane filmy z głównego nurtu dla miłośników kina - od znanych produkcji filmowych z udziałem znakomitych aktorów, po zdobywające nagrody oraz uznanie krytyków filmy z całego świata.
Od 1 września w programie Cinemax znajdą się amerykańskie i międzynarodowe filmy, a także seriale, w tym oryginalne produkcje Cinemax. Będą to ekscytujące produkcje gatunkowe - filmy akcji, przygodowe, kryminalne, horrory, komedie, także filmy historyczne, fantasy oraz science-fiction. Ramówka kanału będzie prezentowała się następująco: w niedziele widzowie obejrzą premiery największych produkcji filmowych, a w soboty - seriale, w tym produkcje Cinemax. Z kolei piątki będą dedykowane horrorom, a środy - filmom obyczajowym i thrillerom.


Program Cinemax2 to wysmakowana selekcja kina niezależnego oraz klasyki kina. Znajdą się tam starannie wybrane, cenione przez krytyków i nagradzane na festiwalach filmowych, najlepsze europejskie filmy, a także produkcje z pozostałych kontynentów. Tytuły, które można oglądać w Cinemax2 to poruszające oraz inspirujące filmy obyczajowe skupiające się na ludzkich historiach i relacjach. W soboty będą emitowane najważniejsze premiery filmowe. Niedziele dedykowane będą filmom z całego świata. Natomiast w poniedziałki można będzie oglądać kultowe filmy i klasykę kina, a w czwartki wyróżniane nagrodami seriale.

ZOBACZ: Premiery września w Cinemax i Cinemax 2

Od 1 września zostaną wprowadzone nowe logotypy Cinemax i Cinemax2, jak również nowa oprawa antenowa. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą obu kanałów w ramach odkodowanego weekendu - w sobotę i w niedzielę - 10 i 11 września 2016 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wreszcie logotypy znane w świecie, bo te nasze w PL były już mocno nieaktualne ;) Oby oferta tylko niepodupadła bo Cinemax to najlepszy filmowy pakiet premium w tym momencie. Raz że nietuzinkowy, cały czas dość mało znany, to jeszcze produkcje których nie dostanie się nigdzie od tak - często przed premierą filmy na Cinemax mają zero lub tylko kilka głosów na filmweb czy nawet imdb!
 11  
Drogi Cinemaxie tylko więcej horrorów i skandynawskich dramatów bo to naprawdę macie dobre :-)
 4  
Kiedy jakiś kanał tv. premium w Polsce zacznie nadawać filmy bez logotypów czy autoreklam ( hbo canal+) tak jak we Francji czy Anglii. Przecież ludzie płacą za oglądanie filmów a nie logotypów. Od tego jest EPG.
 4  
Mam w UPC za zetkę,- Cinemax
 1  
Najbardziej zróżnicowany kanał filmowy. Zawsze coś ciekawego i nieoczywistego się znajdzie do obejrzenia. Ostatnio puścili też nawet anime - Paprikę Satoshiego Kona.
 0