Łukasz Szewczyk31.08.2016 (12:57)5

Nowe oblicze kanałów Cinemax. Nowy układ ramówki kanałów i nowe logotypy

Od 1 września 2016 roku ramówka Cinemax i Cinemax2 będzie zaplanowana w nowy sposób. Filmy z głównego nurtu kina i seriale znajdą się w pierwszym kanale Cinemax, a kino festiwalowe, międzynarodowe i klasyka kina - w Cinemax2. Od początku września zostaną wprowadzone nowe logotypy Cinemax, a także nowa oprawa antenowa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wreszcie logotypy znane w świecie, bo te nasze w PL były już mocno nieaktualne ;) Oby oferta tylko niepodupadła bo Cinemax to najlepszy filmowy pakiet premium w tym momencie. Raz że nietuzinkowy, cały czas dość mało znany, to jeszcze produkcje których nie dostanie się nigdzie od tak - często przed premierą filmy na Cinemax mają zero lub tylko kilka głosów na filmweb czy nawet imdb!
 11  
Drogi Cinemaxie tylko więcej horrorów i skandynawskich dramatów bo to naprawdę macie dobre :-)
 4  
Kiedy jakiś kanał tv. premium w Polsce zacznie nadawać filmy bez logotypów czy autoreklam ( hbo canal+) tak jak we Francji czy Anglii. Przecież ludzie płacą za oglądanie filmów a nie logotypów. Od tego jest EPG.
 4  
Mam w UPC za zetkę,- Cinemax
 1  
Najbardziej zróżnicowany kanał filmowy. Zawsze coś ciekawego i nieoczywistego się znajdzie do obejrzenia. Ostatnio puścili też nawet anime - Paprikę Satoshiego Kona.
 0