Łukasz Szewczyk03.09.2016 (18:22)2 komentarze

"Mam talent" po raz 9 w TVN. Taniec twarzą, depilacja ogniem

Jesienią 2016 roku na antenę telewizji TVN powraca popularny talent-show "Mam talent". Uczestnicy nadal będą zaskakiwać jury oraz widzów, którzy popisy tradycyjnie będą mogli oceniać za pomocą mobilnych aplikacji.
"Mam talent"
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola ponownie wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości. Towarzyszyć im będzie niezastąpiony duet prowadzących - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.
Jak zapowiadają producenci, w jesiennej edycji show widzowie zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje - taniec twarzą, czy depilacja ogniem. Ta edycja programu to również festiwal magii z prawdziwego zdarzenia - iluzjoniści będą pomnażać pieniądze, czytać w myślach jurorów, uwalniać się z więzów.


Kto tym razem będzie miał największy talent i wygra 300 000 złotych? IX sezon "Mam talent" na antenie TVN w soboty o godz. 20.00 (od 3 września 2016 roku).

Do dyspozycji widzów dostępna będzie także mobilna aplikacja "Mam Talent! TVN" na urządzenia z systemem iOS lub Android. Dzięki niej widzowie będą mogli oceniać występy razem jurorami, a wyniki na bieżąco będą pokazywane na telewizyjnym ekranie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Główny TVN powinien pokazywać skróty.ligi.mistrzów i skróty Ligi Europejskiej a nie tylko programy rozrywkowe. całe życie
 9  
Główny TVN powinien pokazywać skróty.ligi.mistrzów i skróty Ligi Europejskiej a nie tylko programy rozrywkowe. całe życie
Dobry żart, uśmiałem się.
 2