Łukasz Szewczyk24.10.2006 (12:55)3 komentarze

Kolejne gwiazdy na MTV EMA

Legenda hip-hopu Snoop Dogg i gwiazda dancehall Rhianna dołączyli do grona artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych MTV Europe Music Awards.
Wystąpią oni obok Nelly Furtado, Muse, P. Diddy`ego, The Killers oraz gospodarza gali, Justina Timberlake'a. Trzynasta z kolei ceremonia odbędzie się 2. listopada w Kopenhadze, w dwóch miejscach jednocześnie: na placu Rådhuspladsen oraz w nowoczesnym centrum Bella Center. Wydarzenie uświetni również swoim udziałem gwiazda hip-hopu Fat Joe, który będzie witał gości na czerwonym dywanie.
Znamy również nazwiska kolejnych prezenterów, którzy będą wręczać zwycięskie statuetki. Są nimi: zdobywca Oscara, Adrien Brody, jeden z popularnych producentów muzycznych Timbaland oraz gwiazda włoskiej muzyki pop, Tiziano Ferro. W Kopenhadze pojawi się również gospodarz zeszłorocznej gali MTV EMA, Borat, który zaplanował specjalny występ.

Wciąż trwa głosowanie na nominowanych do MTV EMA artystów. Wśród Polaków szansę na zdobycie statuetki mają: Coma, Hey, Blog 27, Virgin oraz Sistars. Po raz pierwszy w historii europejskich Nagród MTV internauci będą mogli wybierać spośród trzech jednoczesnych relacji w Internecie: transmisji z gali, którą poprowadzi Justin Timberlake, specjalnego show zza kulis, prowadzonego przez Juliette Lewis oraz występów m.in. The Killers, Keane i Outlandish na żywo z Rådhuspladsen.

Przypomnijmy, że relacja na żywo z ceremonii zostanie wyemitowana w MTV Polska 2. listopada o 20:00. Powtórki - w sobotę 4 listopada o 18:00 i w niedzielę 5 listopada o 14:00.

Komentarze (1 - 3 z 3)

uwielbiam mtv i doda była zajechana
 0  
uwielbiam mtvi doda była zajechana
 0  
fgehjaetyzkeytrsads
 0