Łukasz Szewczyk05.09.2016 (17:33)9 komentarzy

Teleturniej "Ja to znam" w TVP1. Prowadzi Mikołaj Cieślak

Na antenie TVP1 startuje teleturniej "Ja to znam", w którym udział biorą zarówno uczestnicy w studiu, osoby znane i popularne, jak i widzowie, którzy wykorzystywać będą specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Program prowadzi kabareciarz Mikołaj Cieślak.
Mikołaj Cieślak
W trakcie emisji każdego kolejnego odcinka widzowie odpowiadają na te same pytania co trójka uczestników w studiu - liczyć się będzie nie tylko poprawność odpowiedzi, lecz i szybkość. Pytania będą dotyczyły historii Polski. Zarówno tej dawnej, jak i najnowszej. Obok kwestii dotyczących najważniejszych faktów z dziejów naszego kraju, mogą pojawić się też dotyczące obyczajowości, bądź pytania z zakresu historii kultury i sztuki - będą miały one charakter filmowy i będą wzbogacone fragmentami najsłynniejszych polskich filmów, seriali, spektakli Teatru TV.
Teleturniej "Ja to znam" w TVP1 w poniedziałki o godz. 20.30 (od 5 września 2016 roku)

Komentarze (1 - 9 z 9)

Kononowicz przed dekadą w lepszej jakości technicznej nagrywał. Jak to w ogóle mogło wejść na antenę ogólnopolską?! To przecież nawet poziom radiowęzła nie był. I jeszcze teatr opóźniać z tego powodu. Łeb jak sklep mają w tej TVP!
 5  
Dyżurny PrOpagandzisto,nie mierz wszystkich swoją miarką,nie usuwaj wpisów.To jest właśnie miara waszej transparentności.Zakłamani POpuliści.
 10  
Najgorszy teleturniej jaki widziałem
 7  
Jakim to cudem Cieslak zmienił sie w Rozmusa????,pisza o programie niewiedzac kto go prowadzi zenada
 8  
Tragedia..... dno i 10 metrów mułu. Prowadzący drętwy jak kij od szczotki pytania tendencyjne. W połowie juz nie wytrzymałem i przełączyłem.
 3  
w poniedzialek o 20.30 w njlepszym czasie puszczaja jakis gniotowaty teleturniej. a prowadzacego widac poprzednia tv dobrze utuczyla.
 1  
Super wczoraj prowadził Cieślak, To jest w koncu kabareciarz, tak jak Szewczyk ;D
 2  
Dobrze że p.Cieślak nie poprowadził tego czegoś . Straciłby mój szacunek . A Rozmus już popłyną .
 0  
I co usuwasz mój komentarz z poprawną informacją?! Czy był w jakimś stopniu obraźliwy, niekulturalny, hejtujący? Ani trochę! Takim postępowaniem narażasz się na śmieszność bardziej niż pisząc nieprawdę.
 4