Łukasz Szewczyk06.09.2016 (18:50)1 komentarz

6 sezon "Top Model" już w TVN. Ponownie z facetami

TVN już po raz szósty rozpoczyna poszukiwania najlepszych kandydatów na Top Modela czy Top Modelkę. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek Avant oraz okładka w miesięczniku Glamour.
"Top Model"
Ten program to istna trampolina do świata wielkiej mody. Utorował drogę do sławy nie tylko finalistom poprzedniej edycji - Radkowi Pestce, Jakobowi Koselowi czy Karolinie Pisarek, ale także tym, którzy do ścisłej czołówki się nie zakwalifikowali jak Karolina Gilon, dziś gwiazda kanału TTV.
Do premierowej edycji zgłosiły się setki młodych ludzi marzących o karierze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka zweryfikują, kto zasługuje na miejsce w zaszczytnym gronie finalistów. A Michał Piróg jako prowadzący program doda uczestnikom otuchy i motywacji.

Wyjazdy zagraniczne, pokazy mody, sprawdziany umiejętności, metamorfoza - uczestnicy przejdą nie lada szkołę. Wiedzą jednak, że ten program może się okazać drzwiami do kariery. Rywalizacja szykuje się więc zacięta. Wysoka nagroda finansowa, kontrakt z międzynarodową agencją modelek "Avant Models" oraz okładka w miesięczniku "Glamour" - to nagrody, które zdobędzie zwycięzca "Top Model".

Szósty sezon programu "Top Model" na antenie TVN we wtorki o godz. 21.30 (od 6 września 2016 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ja pierd*lę... ale w tym sezonie zplagiacili czołówkę. Żywcem z Igrzysk Śmierci (część 1). Kandydaci stojący na polanie na okrągłych podestach a żyri w futurystycznych strojach będzie ich obserwować. I pomyśleć, że za ten "pomysł" ktoś zgarnia grubą kasę :/
 2