Łukasz Szewczyk07.09.2016 (20:09)9 komentarzy

Dziecięcy talent-show "Hit, Hit Hurra!" w TVP1. W jury Edyta Górniak i Hirek Wrona

Na antenie telewizyjnej Jedynki rusza emisja nowego talent-show "Hit Hit Hurra!". Jak zapowiada nadawca, będzie to wielki spektakl muzyczny z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów. W jury m.in. Edyta Górniak oraz Hirek Wrona.
Jury "Hit, Hit Hurra!"
W programie "Hit, hit Hurra" młodzi wokaliści w wieku 9-16 lat zaśpiewają największe przeboje muzyczne przy akompaniamencie orkiestry, a także wystąpią w duetach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. W pierwszym odcinku gośćmi specjalnymi programu będą Zbigniew Wodecki i Patrycja Markowska.
W jury programu zasiadają - Edyta Górniak - diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona - uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń - trener wokalny. Program poprowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska - wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów będzie towarzyszyć 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

Nowatorska formuła Hit Hit Hurra! pozwala młodym uczestnikom rozwijać ich talent w przyjaznej atmosferze. W programie nie ma negatywnej rywalizacji, a jury wspiera wykonawców merytorycznymi radami pozbawionymi ostrych komentarzy, przyznając punkty za każdy ich występ. Wszyscy uczestnicy pozostają w programie aż do samego finału, jednak szansę na wygranie talent show będzie miało sześcioro wykonawców z najwyższą łączną punktacją. O wyborze zwycięzcy, w drodze głosowania SMS-owego zdecydują sami widzowie podczas finałowego odcinka emitowanego na żywo. Nagrodą będzie wsparcie dla wskazanej przez zwycięzcę szkoły lub innej instytucji o charakterze edukacyjnym.

Widzowie nowego talent show będą mogli nie tylko podziwiać występy młodych artystów ale również sami zmierzyć się z utworami prezentowanymi w programie. Dzięki specjalnej aplikacji Hit Hit Hurra! będą mogli zaśpiewać przy oryginalnym akompaniamencie orkiestry Daniela Nosewicza, zarejestrowanym na planie programu.

Emisja programu "Hit, hit Hurra" na antenie TVP1 w środy o godz. 20.30 (od 7 września 2016 roku).


rusza w TVP1 już 7 września o godz. 20.30.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Tak jak do wielu debiutów w TVP można podchodzić z drwiną wręcz, tak po tych kilkudziesięciu minutach same plusy. Prowadzący, jury, wstawki z płytami Hirka małe ale jakże oryginalne. No i zawartośc cukru w cukrze, czyli nie ma przesadnego epatowania postaciami dzieci i przymilania się do wykonawców wstawek od rodziców etc. , tylko jest piosenka. Co ważne też często piosenka polska. Brawo, aż nieoczekawine, bo po poniedziałku moje oczekiwania nie były wygórowane :p
 2  
Kolejne miejsce dla lansowania się rodziców i tworzenia nowych celebrytów dziecięcych?
 1  
Oglądałem - ocena na chwilę obecną jak najbardziej pozytywna! Ten kto oglądał - niech też się wypowie... Myślę że zapowiada się super program rozrywkowy - mam wrażenie że chyba najlepszy z najlepszych! Porównując do wszelkich tworów tego typu na przykład w Polsacie - nie można było oglądać tego co prezentuje ta stacja - jak zawsze najważniejsze ogłupianie, reklamy, przekręty, chciwość, zachłanność, pazerność - jakość, wybór osób prowadzących, prezentacja - jak zawsze na Polsacie najgorsze z możliwych... Gratulacje dla TVP1 za super zapowiadający się program rozrywkowy - prowadzenie, prezentacja - naprawdę super! Precz z Polsatem i ich ofertą programową - proszę niech postarają się wszyscy oglądający jeszcze głupią stacje Polsat aby tego zaprzestali, przekazując to innym - być może doprowadzimy Grupę Polsat do upadku - zasługują na to prezentując od zawsze takie głupoty na swoich stacjach - ukrywając swoje prawdziwe podejście wskazane powyżej...
gratulacje! apel - precz z polsatem 7.09.2016 (23:05:46)
 5  
hiv hiv hurrraaa.
 11  
, - godna podziwu postawa, walka do końca o upadający propagandowy twór ;)
 4  
A ja oglądnąłem wczoraj ten program z ciekawości po tym, co odwalono z "Ja To Znam!", i powiem, że całkiem nieźle poszło, Pan Orzech poprowadził program najlepiej, jak potrafił, jury nie było sztuczne, chociaż mogły drażnić niektóre opowiadania Bartka Cabonia. Większe minusy? Marta Zalewska, brzmiała tak bardzo jałowo i sztucznie, jakby do tego programu ją wzięli na siłę, i dobór niektórych piosenek, dzieci sobie z nimi za bardzo nie radziły, były po prostu na nie zbyt trudne, albo zbyt dojrzałe. Tak, sam nie znoszę obecnej władzy i propagandy w TVP, ale przetestowałem, i nie żałuję, programu Rozmusa w beznadziei nic nie przebije ;)
 8  
Niektórzy na tym forum,powinni nieźle piepsznac się głową w ścianę. Szczególnie ten co apeluje o nieogladanie Polsatu.
 6  
kolejny gniot z bachorami i Edzią w tle masakra jeszcze troche i beda pokazywać jak dzieci robią kupe oby jak najszybciej to sciągnęli z anteny
 2  
To są wynajęci płatni trolle. Nie zdziwiłbym gdyby to była jedna osoba pod trzema nickami ;)
 4