Łukasz Szewczyk08.09.2016 (14:25)3 komentarze

Andrzej Stankiewicz zastąpił Rafała Ziemkiewicza w Radiu Puls

Andrzej Stankiewicz został gospodarzem nowej audycji publicystycznej Radia Plus "Polityka z Plusem", która nadawana będzie w czwartkowe wieczory. Z ramówki stacji znika audycja Rafała Ziemkiewicza.
Nowy prezenter Radia Plus co tydzień będzie gościł w swoim studiu dziennikarzy, ekspertów i polityków, komentujących bieżące wydarzenia polityczne.
Pierwsza audycja odbędzie się 8 września. Gościem Andrzeja Stankiewicza będzie m.in. minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Nadawana na antenie Radia Plus audycja "Polityka z Plusem" (emisja w czwartki między 20 a 22) zastąpiła program Rafała Ziemkiewicza "Plusy Dodatnie Plusy Ujemne", który rozstał się z redakcją.

Andrzej Stankiewicz / Fot. Radio Plus
Andrzej Stankiewicz / Fot. Radio Plus
Andrzej Stankiewicz oprócz prowadzenia audycji "Polityka z Plusem" pracuje w redakcji Onet Wiadomości, gdzie zajmuje się tematami politycznymi. Wcześniej pisał do Działu Krajowego w "Rzeczpospolitej". Był związany także z takimi tytułami prasowymi, jak "Newsweek" i "Wprost".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jeden z niewielu,który rozsądnie gada!!!!
 10  
Niestety doba ma tylko 24 godziny.Rafała Ziemkiewicza wszędzie pełno.Telewizja Republika ,TVP Info ,Do Rzeczy pisanie książek i spotkania publiczne w różnych miejscach.Po prostu chłop się nie wyrabia.Bardzo go lubię bo mądrze gada a że nie będzie go w radio to trudno. Andrzej Stankiewicz też jest OK.
 3  
Radia Plus powinno być. Jest tv Puls i jest Radio Plus.
 0