Łukasz Szewczyk09.09.2016 (15:13)36 komentarzy

PGNiG Superliga przez trzy sezony w Canal+ Sport i nSport+

Platforma nc+ nabyła wyłączne prawa do transmisji polskiej ligi piłki ręcznej mężczyzn - PGNiG Superligi. Umowa obejmuje trzy sezony. Najbliższy, z udziałem triumfatora VELUX EHF Ligi Mistrzów, Vive Tauronu Kielce, startuje już w nadchodzący weekend. Mecze będą transmitowane na antenach Canal+ Sport oraz nSport+.
handball ncplus
Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów piłki ręcznej. Platforma nc+ przez najbliższe 3 sezony będzie transmitować na wyłączność mecze polskiej PGNiG Superligi. Podpisana umowa sprawia, że VELUX EHF Liga Mistrzów wraz z PGNiG Superligą tworzy najpełniejszą ofertę dla miłośników "szczypiorniaka" w naszym kraju. Z wielką satysfakcją zapraszam na mecze z udziałem największych gwiazd polskiej piłki ręcznej - mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy nc+
Platforma nc+ pozyskała wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów każdego sezonu PGNiG Superligi. Planowane są relacje z minimum 68 meczów w sezonie, w tym wszystkich konfrontacji w fazie play-off. Po zakończeniu każdej kolejki kibice zobaczą najważniejsze fragmenty wszystkich spotkań w Magazynie PGNiG Superligi. Nowością będzie transmisja Weekendu Gwiazd PGNiG Superligi. Mecze transmitowane na żywo w Canal+ Sport i nSport+ będą również dostępne w serwisach nc+ GO oraz Canal+ Sport Online.

- Jesteśmy przekonani, że ta umowa przyczyni się do rozwoju i popularyzacji piłki ręcznej w Polsce. Liczba transmitowanych spotkań, a także jakość nadawania powinny ucieszyć wszystkich fanów szczypiorniaka. Pamiętajmy też, że nc+ pokaże nasze wydarzenia specjalne: Mecz Otwarcia, Weekend Gwiazd czy Galę PGNiG Superligi - mówi prezes PGNiG Superligi, Łukasz Gontarek.
Tytułu mistrza Polski bronić będzie zespół Vive Tauronu Kielce, który w zeszłym sezonie triumfował także w rozgrywkach VELUX EHF Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie z udziałem podopiecznych Tałanta Dujszebajewa kibice zobaczą już w sobotę, 10 września, na antenie nSport+. Mecze PGNiG Superligi będą relacjonowane przez doświadczoną ekipę komentatorów i reporterów nc+.

- Jedno mogę Państwu zagwarantować. Będziemy pokazywać rozgrywki PGNiG Superligi z największą pasją. Zrobimy wszystko, by nasz krajowy handball osiągnął poziom mistrzowski w wymiarze telewizyjnym. O resztę muszą postarać się zawodnicy, trenerzy, działacze. Piłka ręczna to dla nas najpiękniejsza dyscyplina sportu na świecie. Postaramy się to Państwu udowodnić! - mówi komentator nc+, Piotr Karpiński.

Nowy sezon PGNiG Superligi w nc+ rozpocznie się od transmisji pierwszego meczu (Wybrzeże Gdańsk - VIVE Tauron Kielce) już w sobotę, 10 września na antenie nSport+. Początek studia o 18:30.

Komentarze (1 - 10 z 36)

brawo NC+
 6  
Super Wiadomość!
 4  
Jeszcze nich obniżą cenę za Canal+ Sport, to może ktoś to obejrzy ;)
 22  
No to Polsat się w ku..
 8  
no i zajebiście! lubie ręczną tego mnie brakowało w ofercie nc+
 4  
2-3 lata temu najważniejsze wydarzenia sportowe miał zwykle C+ (Liga Mistrzów była w n), część Polsat
Rok temu "11" wyciągnął z nc+ najbardziej smakowite kąski, które były dostępne (liga włoska i hiszpańska), później podebrał Polsatowi F1.
Teraz nc+ wyciąga najbardziej smakowite resztki od Polsatu (ręczna)
 10  
i bardzo fajnie. niestety ciagle jeszcze maja uboga oferte zarowno jesli chodzi o ilosc praw jak o i ich roznorodnosc.
 2  
Nc+ bierze śmieciowe prawa, których Polsat się pozbywa.
 11  
Co teraz będzie komentował Tomek Włodarczyk?
 7  
Mam nadzieję, że to wszystko będzie profesjonalnie robione.
 0